Visas ziņas

 • Restorāns "Majorenhoff" – restorāns Jūrmalā, kafejnīcas Jūrmalā

  Restorāns jūrmalā "Majorenhoff" pārsteigs pat pašus prasīgākos gardēžus, jo restorāna radošā pieeja katram ēdienam ir īsts atklājums kulinārijas pasaulē.

 • Piena muzejs – izzini, kā tapis sviests un siers

  Liepaja tourism information office /flickr.com

  Piens jau kopš seniem laikiem bijis pārticības, veselības un spēka simbols. Arī Latvijā piens tiek turēts godā, un ne velti piena produkti pie mums ir tik lielā cieņā, turklāt – mums ir arī pašiem savs piena muzejs. Vienīgajā Piena muzejā Latvijā, kas atrodas Piena muižas kompleksā, gan lieli, gan mazi var uzzināt to, kas tad ir piens, no kurienes tas rodas un kas ar to notiek, līdz tas nonāk uz galda.

 • Valpenes piramīda – ar ko tā zīmīga latviešiem?

  Sandra Anohina /flickr.com

  Valpenes piramīda jeb Valpenes akmens krāvums ir piemineklis un veltījums Krišjānim Baronam. Šis iespaidīgais laukakmeņu krāvums, kas pēc savas formas tiešām atgādina piramīdu, atrodas diezgan klajā vietā Dundagas novada Dundagas pagasta Valpenē, līdzās Dainu tēva pamatskolai – Kubalu skolai.

 • Ēdoles pils – leģendām apvītā viduslaiku pils Kurzemē 

  kylepounds2001 /flickr.com

  Vankas upītes stāvajā krastā atrodas Ēdoles viduslaiku pils – vienīgā no Kurzemes bīskapijas viduslaiku pilīm, kas ir apdzīvota arī mūsdienās, turklāt pieejama apmeklētājiem apskatei. Pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, un zināma ne tikai kā vēsturisks, leģendām apvīts objekts, bet arī kā dažāda formāta pasākumu norises vieta. Ja plāno apceļot Kurzemi, noteikti apciemo arī Ēdoles pili!

 • Izzini dzēriena gatavošanas tradīcijas Šmakovkas muzejā

  Šmakovka ir stiprs, alkoholisks latgaliešu tradicionālais dzēriens, kas jau izsenis ir darināts Latgales pusē un ko var pielīdzināt tādiem pasaulē zināmiem tradicionāliem dzērieniem kā skotu viskijs vai tsipuro, ko gatavo Grieķijas ziemeļos. Ņemot vērā, ka Latgali vēsturiski ir apdzīvojušas daudzas tautas, katrās mājās šmakovka tiek gatavota pēc savas, unikālas receptes. Taču, ja vēlies uzzināt ko vairāk par tās gatavošanas niansēm, dodies ciemos uz Šmakovkas muzeju Latgalē! 

 • 5 iespaidīgi pieminekļi Latvijā

  Visi noteikti zina tādu valsts nozīmes pieminekli kā Brīvības piemineklis, kas simbolizē Latvijas valstiskumu, neatkarību un brīvību, vai ir redzējuši krastmalā esošo pieminekli, kas veltīts 1905. gada 13. janvāra notikumiem. Jāsaka, ka visā Latvijā ir daudz un dažādu citu iespaidīgu pieminekļu, kurus ir vērts doties apskatīt  klātienē.

 • 5 izklaides vietas bērniem Latvijā

  Rudens ir pats krāsainākais no gadalaikiem, turklāt īstais brīdis, kad doties kārtīgā atpūtas braucienā kopā ar visu ģimeni. Latvijā ir ļoti daudz un dažādu atpūtas vietu, kas patiks kā lieliem, tā arī maziem: gan izklaides parki, mini zoo, amatnieku darbnīcas vai muzeji, gan atrakcijas, spēles, piedzīvojumi un izglītojošas programmas, kas domātas tieši bērniem!

 • Dobeles Livonijas ordeņa pilsdrupu atdzimšana

  Evija /flickr.com

  Dobeles pilsdrupas, kas atrodas Bērzes upes labajā krastā, 15 metrus augstajā Dobeles pilskalnā, bija Livonijas ordeņa Dobeles komturu mītne no 14. līdz 16. gadsimtam. Šobrīd pilsdrupās noris nozīmīgas un vērienīgas pārmaiņas – pils kapelas mūru daļā tiek izbūvētas telpas muzejam, izstāžu zālei, kā arī tiek plānots skatu laukums, no kura varēs vērot brīnišķīgas ainavas pār pilsētu, kādām līdzīgas vēroja cilvēki pirms 300 un vairāk gadiem.

 • Biznesa priekšrocības, kuras uzņēmumam sniegs saules paneļu izmantošana

  Saules paneļu izmantošana uzņēmuma apgādāšanā ar elektroenerģiju var kļūt par stratēģiski nozīmīgu lēmumu, kas sniegs vairākas būtiskas biznesa priekšrocības. Saules paneļi visā pasaulē tiek izmantoti arvien vairāk, jo skaidrs, ka atjaunojamā enerģija ir mūsu nākotne, uz kuru agrāk vai vēlāk būs jākoncentrējas. Tie, kuri sāks to darīt jau tagad, noteikti būs ieguvēji. Uzziniet, kādas priekšrocības uzņēmumam var sniegt saules paneļu izmantošana. 

 • SIA "Miega slimību centrs" – miega apnojas diagnostika un ārstēšana, krākšanas ārstēšana, bezmiega ārstēšana4

  Regulāri miega traucējumi, krākšana, nespēks un miegainība nākamajā rītā nomoka lielu daļu iedzīvotāju visā pasaulē, tomēr vienlaikus daudzi šai problēmai nepievērš pietiekami lielu uzmanību un pat neiedomājas, ka viņiem varētu būt nepieciešama miega apnojas diagnostika un ārstēšana.