Lietā par izspiešanu un personas nolaupīšanu Bauskā pārrunās iespēju noslēgt vienošanos

Jelgava, 10.okt., LETA. Lietā par izspiešanu un personas nolaupīšanu Bauskā iesaistītās puses pārrunās iespēju noslēgt vienošanos ar apsūdzētajiem, aģentūru LETA informēja Bauskas rajona tiesas kancelejas vadītāja Agrita Leveika.

Tiesas sēdē kārtējo reizi tika pasludināts pārtraukums pēc prokurora līguma, lai veiktu pārrunas par iespēju noslēgt vienošanos ar apsūdzētajiem par vainas atzīšanu un sodu.

Lietu tiesa turpinās skatīt 19.oktobrī plkst.10.

Jau vēstīts, ka prokurors iepriekš jau lūdzis pārtraukumu, lai iepazītos ar krimināllietas materiāliem pēc tās nodošanas tiesai.

Kā ziņots, šajā lietā par izspiešanu un personas nolaupīšanu apsūdzēti Aigars Loginovs, Jānis Talačka, Leonīds Lotko, Valdis Lurups un Deniss Konstantinovs.

Prokuratūras preses pārstāve Una Rēķe aģentūru LETA informēja, ka apsūdzētie vīrieši laikā no 2012.gada vasaras līdz 2013.gada rudenim darbojās organizētā grupā un izspiešanas nolūkā, lietojot vardarbību un draudus, vairākkārt no cietušā pieprasīja 7114 eiro, kā arī, lietojot vardarbību, sagrāba cietušo.

Piecu apsūdzēto grupas dalībniekiem apsūdzība katram celta atsevišķi, bet kopumā apsūdzības pārsvarā celtas pēc Krimināllikuma 153.panta 3.daļas - par personas nolaupīšanu - un pēc 184.panta 2.daļas - par izspiešanu organizētas grupas sastāvā.