"Trasta komercbanka" rīko trešo izsoli īpašumiem Ķekavā un Bauskā

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Likvidējamā AS "Trasta komercbanka" šodien rīko trešo izsoli nekustamajiem īpašumiem Ķekavā un Bauskā.

Trešajā labprātīgajā izsolē tiks piedāvāts savstarpēji saistīts nekustamais īpašums un īpašuma domājamā daļa kā lietu kopība Ķekavas novada Ķekavas pagastā. Īpašumā iekļauts zemesgabals, ielu izbūvei paredzēts zemes nekustamais īpašums un domājamās daļas no ielu izbūvei paredzēta zemes nekustamā īpašuma. Nekustamā īpašuma tirgus cena ir 134 000 eiro. Savukārt izsoles sākumcena ir 94 000 eiro, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli, teikts paziņojumā par izsoli.

Šī nekustamā īpašuma izsole plānota Rīgā, Palasta ielā 1.

"Trasta komercbanka" kopā ar SIA "TKB līzings" izsludinājusi trešo labprātīgo izsoli 55 savstarpēji saistītiem neapbūvētiem nekustamiem īpašumiem Bauskā. Īpašumi tiks izsolīti kā lietu kopība. Nekustamo īpašumu kopums atrodas Bauskā, Avotu ielā, Vidus ielā, Salātu ielā, Klusajā ielā, Ceraukstes ielā, Ozolu ielā un Pilskalna ielā. To veido 55 zemesgabali ar kopējo platību 155 782 kvadrātmetri. Nekustamā īpašuma izsoles tirgus cena ir 81 000 eiro, bet izsoles sākumcena ir 49 000 eiro, kas nav apliekami ar pievienotās vērtības nodokli.

Izsole notiks Rīgā, Palasta iela 1. Izsole notiks ar augšupejošu soli.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma 3.martā anulēja "Trasta komercbankas" licenci, bet 14.martā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina "Trasta komercbanku" par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu līdz jūnija beigām likvidators atguvis 74,1 miljonu eiro.

Bankas likvidācijas procesā līdz 5.jūlijam izsolēs bija izdevies pārdot divus zemesgabalus, vairākas automašīnas, kā arī prasījuma tiesības pret AS "Mikolajevas maizes kombināts". Vairākiem nekustamajiem īpašumiem likvidators izsludinājis otro un trešo izsoli.