Uz Bauskas šosejas avārijā cietušais jaunietis atrodas komā

Uz Bauskas šosejas avārijā cietušā jaunieša veselības stāvoklis joprojām ir ļoti smags un šobrīd viņš atrodas komā, aģentūru LETA informēja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Inguna Potetinova.

2001.gadā dzimušais jaunietis joprojām atrodas slimnīcas Intensīvās terapijas klīnikā.

Savukārt 1976.gadā dzimušā vīrieša stāvoklis pakāpeniski uzlabojas un tuvākajā laikā viņš no Intensīvās terapijas klīnikas tiks pārvests uz Traumatoloģijas un ortopēdijas klīniku.

Tāpat 1979.gadā dzimusī sieviete turpina ārstēties Neiroķirurģijas klīnikā un, iespējams, ka pēc dažām dienām viņa varētu tikt izrakstīta no slimnīcas.

Jau ziņots, ka 26.augustā smagā autoavārijā uz Bauskas šosejas gājis bojā 50 gadus vecs vīrietis, bet vēl vairāki ir cietuši. Autoavāriju izraisīja mikroautobusa ar Polijas numura zīmēm iebraukšana pretējā joslā, kā rezultātā notika sadursme ar vieglo automašīnu "Volvo" un sekojoši ar vēl vienu mikroautobusu ar Vācijas numurzīmēm.

Kā aģentūrai LETA norādīja Valsts policijā (VP), patlaban nav zināms, kāpēc mikroautobusa šoferis iebrauca pretējā joslā, - tas tiks noskaidrots izmeklēšanas gaitā. Policijā papildināja, ka bojāgājušais vīrietis vadīja automašīnu "Volvo".

Vissmagāk cietusi avārijā iekļuvusī ģimene no Latvijas. 1976.gadā dzimuša vīrieša un 2001.gadā dzimuša jaunieša veselības stāvoklis vērtējams kā ļoti smags, bet 1979.gadā dzimušas sievietes stāvoklis ir vidēji smags. Sieviete ārstēšanos turpinās slimnīcas Neiroķirurģijas klīnikā.

Avārijā iekļuva arī divi ārvalstu pilsoņi - Vācijas un Polijas.