Rožmalas, viesnīca, restorāns, kāzu vieta Bauskā

Rožmalas, viesnīca, restorāns, kāzu vieta Bauskā

Ceraukste, Nameju 2, Ceraukstes pagasts, Bauskas nov., LV-3908
+371 26564580 +371 26564580 Mājaslapa Mājaslapa

"Rožmalas", viesnīca, restorāns

Šī vieta pašreizējā izskatā tapusi laika posmā no 2005. līdz 2007. gadam. 4ha platībā atrodas viesnīca un restorāns, Ribbes dzirnavas, "Zeļļu māja", vecais ābeļdārzs, sporta un bērnu rotaļu laukumi. "Rožmalas" plašā teritorija ir piemērota lielu āra pasākumu rīkošanai. 2015. gadā šo vietu iegādājās divas Zemgales lauksaimnieku ģimenes, kuras ikdienā darbojas lauksaimniecībā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas - tajā pašā laikā augsti godājot senās latvju tradīcijas un paražas. Pie mums tiek svinēti latvju gadskārtu svētki - Ziemas saulgrieži, Lieldienas, Vasaras saulgrieži un Mārtiņi. Mēs radoši rīkojam koncertus, izstādes un dažādas tikšanās ar interesantiem cilvēkiem.

Pakalpojumi

 • Viesnīca;
 • Restorāns;
 • Ribbes vējdzirnavas;
 • Telpu noma pasākumiem;
 • Pirts;
 • Ekskursijas.

"Ribbes dzirnavas"

Mēs, "Rožmalu" saimnieki, esam lauksaimnieki un vēlamies arī mūsu apmeklētājiem parādīt, kā lauksaimniecība ir attīstījusies cauri gadsimtiem, no senatnes līdz pat mūsdienu jaunajām tehnoloģijām. Esam izveidojuši Ribbes vējdzirnavās ekspozīciju “Graudu ceļš”. Novērtējam senču atstāto mantojumu - Ribbes vējdzirnavas, kuras ir ne vien mūsu, bet arī Zemgales novada lepnums un atdzīvina tā laika ainavu Bauskas novadā. Vējdzirnavu konstrukcija, to iekārtas un detaļas ir veidotas un pārbaudītas gadsimtu gaitā un ir viens no sarežģītākajiem tautas celtniecības pieminekļiem, kas saglabājis mūsu senču mantojumu un darba tikumus. Ribbes vējdzirnavas celtas pēc holandiešu tipa projekta, kas tolaik bijis raksturīgs lielām un jaudīgām vējdzirnavām. Savu nosaukumu tās ieguvušas, pateicoties pirmā īpašnieka uzvārdam – Riba. Stāsta, ka vējdzirnavu celtniecību strādnieki saņēmuši dienā vienu sieku (sieks - senlatviešu labības tilpuma mērs) graudu, bet darbu vadītājs - sudraba rubuli.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 26564580
E-pasts info@rozmalas.lv
Restorāna darba laiks:
(pēc pasūtījuma līdzi ņemšanai un numuriņā)
Mājaslapa https://balticexport.com/infolapa/agitis-sia
Mājaslapa https://www.info.lt/imones/Rozmalas-viesnica-resto...
Mājaslapa https://www.rozmalas.lv
Reģistrācijas numurs 40003893315

Darba laiks

 • Pirmdiena -
 • Otrdiena -
 • Trešdiena -
 • Ceturtdiena -
 • Piektdiena 00:00-24:00
 • Sestdiena 00:00-24:00
 • Svētdiena 00:00-24:00
P.-C. - pēc iepriekšējas rezervācijas

Atslēgvārdi

Restorāns, viesnīca, viesnīcas, hotelis, atpūtas komplekss, viesu nams, brīvdienu māja, naktsmājas, naktsmītnes, nakšņošana, hotel, SPA viesnīca, sauna, pirts, SPA komplekss, brokastis, pusdienas, vakariņas, vēlās brokastis, brančs, ēdināšana, biznesa pusdienas, kāzas, kāzu vieta, kāzu svinības, konferences, semināri, apmācības, lekcijas, prezentācijas, jubilejas, banketi, telpas banketiem, dzimšanas dienas, konferenču telpas, kafijas pauzes, telpu noma, sarīkojumi, terase, pirts, sauna, kubls, kubuls, baļļa, burbuļvanna, džakuzi, labiekārtoti divistabu numuri, ekskursijas, dzirnavas. Bauskas pilsēta, Dizaina viesnīca, Trīs zvaigžņu dizaina viesnīca. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija