Labas riepas, akumulatori un citas auto preces

“Riepu Garāža” ir viens no vadošajiem jaunu un lietotu riepu, disku, akumulatoru un citu auto preču mazumtirgotājiem Latvijā, kas nodrošina klientiem plašu izvēli visās cenu kategorijās un no pašiem populārākajiem un uzticamākajiem ražotājiem. Sortiments “Riepu Garāžas” servisos un interneta veikalā veidots, lai ikviens klients varētu atrast savām vajadzībām un auto modelim piemērotākās preces, kas uzticami kalpos vairākas sezonas.

Populāru zīmolu ziemas un vasaras riepas
Plašajā preču klāstā atrodamas gan teicamas ziemas un vasaras riepas, gan uzticamas vissezonas riepas. Katrām no tām ir savas unikālās īpašības, kas nodrošina to augstu veiktspēju tām paredzētajos ceļa un laika apstākļos. Sortimentā atradīsiet produkciju no tādiem zīmoliem kā Sailun, Triangle, Altenzo, Bridgestone, Nokian, Michelin, Dunlop, Good Year, Pirelli, Continental, Hankook un daudziem citiem.

  • Ziemas riepas ir ar mīkstāku gumiju un dziļāku protektoru, kā arī specifisku protektora zīmējumu, lai nodrošinātu labu saķeri ar ceļu aukstā laikā, uz ledus un sniega. “Riepu Garāžā” pieejamas gan Skandināvijas, gan Eiropas tipa ziemas riepas, kā arī riepas ar radzēm īpaši apgrūtinošiem braukšanas apstākļiem.
  • Vasaras riepas ir cietākas, salīdzinot ar ziemas riepām, tām ir atšķirīgs gumijas sastāvs un protektora raksts. Šo riepu uzdevums ir saglabāt teicamu vadāmību un saķeri uz slapja un sausa ceļa seguma arī ar lielāku braukšanas ātrumu. Protektora zīmējums var būt veidots tā, lai labāk izspiestu ūdeni zem riepām un mazinātu akvaplanēšanas risku.
  • Vissezonas riepas nerekomendē tiem, kuri ikdienā brauc daudz un pa dažādiem apstākļiem, jo šis riepas ir kompromiss starp ziemas un vasaras riepām. Tās vislabāk spēj sevi parādīt labos apstākļos un nelielos izbraucienos. 


“Riepu Garāžā” pieejamas ne tikai jaunas riepas, bet arī lietotas. Visas lietotās riepas ir rūpīgi pārbaudītas un ar atbilstošu kvalitāti. To protektors ir virs minimālā atļautā rādītāja. Lietotas riepas, protams, nav pirmā ieteicamā izvēle, bet gadījumā, kad jāmeklē finansiāli pieejamākais risinājums, tad šis ir veids, kā aprīkot auto ar drošām un konkrētajā sezonā derīgām riepām. 

Kvalitatīvi auto akumulatori plašā izvēlē
“Riepu Garāžā” par labu cenu pieejami populāru zīmolu un augstas kvalitātes auto akumulatori. Tirgotājs piedāvā iegādāties tādu kvalitatīvu un pārbaudītu ražotāju akumulatorus kā Deta, Exide, Duracell, Tudor, Sznajder, Autostar. Visiem šiem akumulatoriem ir ražotāja garantija 2 vai 3 gadu garumā. Tiek nodrošināta arī veco akumulatoru utilizāciju, tāpēc, iegādājoties jaunu akumulatoru, veco varat atstāt un neraizēties par tā drošu likvidēšanu. 

Par piemērotākā akumulatora izvēli konsultēs “Riepu Garāžas” zinošie darbinieki, atliek tikai pateikt sava auto modeli, lai jau pēc brīža būtu atlasīti vairāki akumulatoru varianti, kas atbilst konkrētā auto parametriem. Iepērkoties interneta veikalā, izmantojiet meklētāju, lai atlasītu akumulatorus ar atbilstošiem parametriem. Tas, kuru no piemērotajiem modeļiem izvēlēties, ir jūsu ziņā un atkarīgs no pieejamā budžeta, kā arī akumulatora vēlamā kalpošanas laika. Dārgāki modeļi no Premium zīmoliem būs ar augstāku kvalitāti un ilgāku kalpošanas laiku, iespējams, arī ar ilgāku garantijas periodu. Bet arī budžeta klases modeļi uzticami kalpos vairākas sezonas un neradīs raizes pat ziemas spelgonī.

Ērta iegāde uz vietas vai interneta veikalā
Iegādāties riepas, diskus, akumulatoru vai citas preces savai automašīnai “Riepu Garāžā” ir tiešām vienkārši. Katrs var izvēlēties sev ērtāko variantu. Apskatīt un izvēlēties preces var klātienē jebkurā no sešiem riepu servisiem, kuri atrodas visā Rīgā. Tāpat ērti un ātri iepirkties var arī interneta veikalā, kur savam auto piemērotāko preču atlasi iespējams veikt pēc dažādiem tehniskajiem parametriem, auto modeļa un arī pēc preču zīmola. Iegādātās preces ar kurjeru tiks nogādātās uz jebkuru vietu Latvijā. Ja nepieciešams, pieredzējuši speciālisti konsultē un palīdz izvēlēties piemērotākās auto preces tieši jūsu vajadzībām.

Apskatiet plašo sortimentu un izvēlieties jums nepieciešamo e-veikalā riepugaraza.lv.

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu