Nokian riepas – skandināvu pieredze un vērtības jūsu drošībai

Nokian ir spēcīgs Premium segmenta riepu zīmols, kas īpaši specializējies izcilas kvalitātes ziemas riepu ražošanā un ziemeļu reģionu klientu vajadzību nodrošināšanā ne tikai ar vieglo automašīnu, bet arī citu transportlīdzekļu uzticamām ziemas riepām. Zīmola dzimtene ir Somija, kur atrodas arī galvenās riepu ražotnes, bet ražošana notiek arī Krievijā, ASV un sadarbības partneru ražotnēs, kuras spēj izpildīt zīmola augstos kvalitātes standartus. 

Nokian saknes sniedzas 120 gadus tālā pagātnē
Nokian riepas ir vistālāk uz ziemeļiem izstrādātās un ražotās riepas. Un kurš gan varētu zināt vairāk par drošu braukšanu ziemas apstākļos, ja ne skandināvi. Uzņēmums, kurš līdz šodienai izaudzis par inovatīvu un augsti novērtētu riepu ražotāju, savu ceļu sācis pirms vairāk nekā simts gadiem ar Soumen Gummitehdas Oy jeb Somijas gumijas fabriku, kas vēlāk kļuva par Nokian Tyre. 1934. gadā fabrika radīja pirmo ziemas riepu Kerilengas jeb Weather Tyre – tā bija pirmā riepa ar nelīdzenu protektoru, kas spēj izbraukt pa sniegotākajiem ceļiem, un Nokian Hakkapeliitta priekštece. Pēdējās desmitgadēs zīmols intensīvi strādājis pie jaunu inovāciju ieviešanas un produktu attīstības, izveidojis modernus testēšanas centrus, nostiprinot savas pozīcijas auto riepu tirgū un iekarojot arvien jaunus tirgus segmentus.

Ne tikai uzticamas ziemas, bet arī vasaras riepas
Lai gan Nokian fokuss vienmēr bijis vērsts uz izcilības sasniegšanu ziemas riepu ražošanā un inovatīvu produktu radīšanu šajā segmentā, nav aizmirsts arī par vasaras riepām. Uzņēmuma inženieri īpaši pēdējos gados pievērsušies vasaras riepu attīstībai un to veiktspējas un drošības parametru uzlabošanai. Nokian vasaras riepas ir ar augstu veiktspēju, stabilu vadāmību, uzticamību pēkšņas bremzēšanas gadījumā. Tām ir arī lieliska saķere uz slapja ceļa seguma, jaudīga akvaplanēšanas pretestība, kas braukšanu padara ērtu pat lietainās dienās, un augsts braukšanas komforts. Tāpat pieejami arī vasaras riepu modeļi, kas izstrādāti, lai nodrošinātu īpaši klusu, patīkamu un ekonomisku braucienu, saglabājot bezkompromisa drošību.

Savukārt leģendārie Nokian ziemas riepu modeļi komentārus neprasa – tas ir labākais, inovatīvākais un drošākais, ko varēsiet atrast pat skarbākajiem ziemas apstākļiem. Nokian ziemas riepas nodrošina pilnīgu kontroli, nevainojamu saķeri ar segumu, spēju pielāgoties straujām laikapstākļu izmaiņām, kā arī teicamu saķeri līkumos un bremzēšanas laikā. Ražotājs izstrādājis ziemas riepu modeļus dažādiem klimatiskajiem apstākļiem.

“Riepu Garāža” – Nokian riepas plašā izvēlē
“Riepu Garāžas” interneta veikalā un vairākos servisos visā Rīgā Nokian riepas pieejamas plašā izvēlē un par konkurētspējīgām cenām. Sortimentā ir vairāki simti Nokian riepu dažādos izmēros vasaras un ziemas sezonai. Par izdevīgu cenu varat iegādāties tādus populārus Nokian riepu modeļus kā Hakkapeliitta, Line, Powerproof, Snowproof, WR A4, WR SUV 4, WR SUV 3 un citus. Par izdevīgu cenu varat iegādāties ne tikai jaunas, bet arī lietotas Nokian un citu uzticamu zīmolu riepas teicamā stāvoklī. Apskatiet plašo piedāvājumu un izvēlieties saviem braukšanas apstākļiem piemērotākās riepas, kas garantēs izturību, drošību un komfortablu braukšanu.

Ērti izvēlēties un pasūtīt Nokian riepas ziemai un vasarai varat e-veikalā riepugaraza.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu