Vietējās ziņas

 • Vēlme pēc jaunas matu krāsas: kā nekļūdīties matu krāsu izvēlē

  Foto: Shutterstock.com

  Matu krāsošana mājas apstākļos ir kļuvusi ārkārtīgi vienkārša, un ražotāji piedāvā arvien inovatīvākus krāsu sastāvus, kas sola perfektu matu toni un struktūras uzlabošanu. Tiesa kas tiesa – jauns matu tonis viegli var atrisināt tādas problēmas kā neapmierinātība ar savu izskatu, sirmuma parādīšanās vai vienkārši vēlme ieviest izmaiņas savā tēlā. Taču, pirms meties krāsu virpulī, ieklausies Drogas sagatavotajos ieteikumos matu krāsu izvēlē.

 • 5 pazīmes, ka zobārstniecība ir bērnam draudzīga

  Zobārstniecība, uz kuru bērns dodas ar prieku un bez bailēm – vai tas ir iespējams? Jā, ja izvēlēta mūsdienīga bērnu zobārstniecība, kas ir parūpējusies par mazo pacientu fizisko un emocionālo komfortu.

 • 3 iemesli, kāpēc īstermiņa kredīts bez ķīlas nezaudē popularitāti

  Foto: Shutterstock.com

  Lai gan par budžeta plānošanas nozīmi runā arvien vairāk, pilnībā izvairīties no neieplānotiem tēriņiem pagaidām nav izdevies nevienam cilvēkam. Ja bankas kontā ir pietiekami lieli iekrājumi, kas ļauj apmaksāt teju jebkuru pirkumu – lieliski, taču lielākai cilvēku daļai jāiztiek ar ierobežotām finansēm. Visātrākais veids, kā iegūt papildu naudu, ir īstermiņa kredīts bez ķīlas. Tas var palīdzēt apmaksāt negaidītu rēķinu, steidzamu remontu un segt citas budžetā neieplānotās izmaksas.

 • Izdari pareizo izvēli – ieskaties Comparo.me un iegādādājies pakalpojumus gudri!

  Salīdzinoši zema cena, augsta kvalitāte un plašas izvēles iespējas – vai tiešām tas ir iespējams? Jā! Mūsdienās, kad piedāvājums nereti pārspēj pieprasījumu, ir apgrūtināta izvēles pieņemšana, jo nākas apjukt iespēju virpulī. Kam būtu nepieciešams pievērst uzmanību, izvēloties kādu no pakalpojumiem? Par to uzzini, apmeklējot Comparo.me, jo tieši šis salīdzināšanas portāls izceļas ar salīdzinoši augstāko kvalitāti un plašāko informācijas klāstu. Šajā mājaslapā iespējams uzzināt par galvenajiem kredītu veidiem, apdrošināšanas polišu darbību, viesnīcu izvēli ceļojumu laikā un daudz ko citu. Kāpēc izvēlēties Comparo.me piedāvāto salīdzināšanu? Par to lasi raksta turpinājumā!

 • Seko līdzi aktuālajiem sporta notikumiem draudzīgā atmosfērā

  Šobrīd pasaulē ir tik ļoti daudz un dažādu sporta veidu, ar katru dienu arvien lielāku popularitāti iemanto arī līdz šim ne tik zināmi vai atpazīstami sporta veidi, sportistu komandas un spēlētāji. Mūsdienās sports ir kļuvis par vienu no svarīgākajām brīvā laika pavadīšanas iespējām, sastāvdaļa, ko grūti aizstāt ar kaut ko citu. Ikdienas skrējienā cilvēki tik un tā atrod laiku tam, lai noskatītos sev sirdij tuvu sporta spēli, pafanotu par savu iemīļoto komandu un vismaz reizi dienā atvērtu kādu ziņu lapu par sportu. Tas nekas, ja pats ar sportu ikdienā nenodarbojas, tas netraucē būt sporta entuziastam un just līdzi, esot kvēlākajam fanam.

 • Kā korporatīvie pasākumi palīdz saliedēt kolektīvu?

  Foto: Pixabay.com

  Lielā daļā uzņēmumos ik pa laikam norisinās dažādi korporatīvie pasākumi, kas paredzēti vai nu kopīgu svētku atzīmēšanai, vai kolektīva saliedēšanai. Tieši darbinieku team building ir lielākais izaicinājums daudziem vidējiem un lielajiem uzņēmumiem, kuru panākumi uzņēmējdarbībā var būt tieši atkarīgi no tā, cik labi viņu darbinieki sastrādājas viens ar otru. Tāpēc ir svarīgi izprast to, kā tieši korporatīvie pasākumi var uzlabot kolektīva vienotību un saliedētību!

 • 10 lietas, kas jāņem vērā, piesakoties angļu valodas kursiem

  Foto: Shutterstock.com

  Cilvēkiem patīk dažnedažādi jauni sākumi – pirmdiena, mēneša pirmais datums vai pat jauns gads. Intuitīvi šķiet, ka tas būs īstais laiks, lai sāktu ko jaunu vai paveiktu ko sen plānotu. Kā būtu ar angļu valodas kursiem?

 • 10 radošas, maciņam draudzīgas idejas, kā pārsteigt mīļoto Valentīndienā

  Foto: Shutterstock.com

  Tuvojoties Valentīndienai, daudzi sāk domāt par to, kā iepriecināt un pārsteigt mīļoto. Labā ziņa visiem, kuri vēlas pasniegt ko īpašu, neiztērējot veselu bagātību – dāvanām nav jābūt dārgām, lai tās būtu īpašas un atmiņā paliekošas, ir nepieciešams tikai mazliet radošuma un skaists rezultāts garantēts. Turpinājumā dažas idejas, kas īstenojamas bez liela līdzekļu ieguldījuma. 

 • VIA SMS – nauda vienas īsziņas attālumā

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Ilglaicīgus plānus šobrīd kaļ vien retais. Mūsdienās cilvēki lēmumus pieņem zibenīgi, maina savas ieceres un izmanto acumirklīgas izdevības. Taču algas dienu elastīgā domāšana nav skārusi. Tā nemainīgi ir reizi mēnesī un nav pielūdzama. Tādēļ reizēm nepieciešams aizņēmums, lai tiktu galā ar pēkšņiem, bet neatliekamiem tēriņiem.

 • Parocīgi naudas aizdevumi Tavu ieceru piepildīšanai

  Foto: Pixabay.com

  Vai Tev ir plāns, kā rīkoties neparedzētā situācijā, kad vajadzīga nauda?. Protams, vislabāk ir atvēlēt mēneša budžetā noteiktu summu neplānotiem tēriņiem, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Dzīvē var gadīties jebkas, un bieži vien vajadzīgā summa ir krietni lielāka nekā atlikums bankas kontā. Šajā situācijā parocīgi var būt naudas aizdevumi – nebanku kredītdevēju pakalpojums, kas ir pieejams bez dokumentu iesniegšanas un ilgas gaidīšanas. Uzzini vairāk par ātro kredītu priekšrocībām!