Vietējās ziņas

 • Kāds ir sods par braukšanu bez OCTA?

  Sēšanās pie automašīnas stūres lielākajai daļai autovadītāju varētu likties kā aizraujošs piedzīvojums, tomēr papildu tam nāk klāt arī atbildība. Nepietiek tikai ar to, ka ir iegūta autovadītāja apliecība un iegādāts auto. Nepieciešams padomāt un parūpēties par auto tehnisko stāvokli, nepieciešamības gadījumā doties uz autoservisu, kā arī vienmēr jāatceras iegādāties obligāto apdrošināšanas polisi. 

 • Biznesa priekšrocības, kuras uzņēmumam sniegs saules paneļu izmantošana

  Saules paneļu izmantošana uzņēmuma apgādāšanā ar elektroenerģiju var kļūt par stratēģiski nozīmīgu lēmumu, kas sniegs vairākas būtiskas biznesa priekšrocības. Saules paneļi visā pasaulē tiek izmantoti arvien vairāk, jo skaidrs, ka atjaunojamā enerģija ir mūsu nākotne, uz kuru agrāk vai vēlāk būs jākoncentrējas. Tie, kuri sāks to darīt jau tagad, noteikti būs ieguvēji. Uzziniet, kādas priekšrocības uzņēmumam var sniegt saules paneļu izmantošana. 

 • Daži ieteikumi kontaktlēcu lietotājiem vasarā

  Vasara ir uzņēmusi apgriezienus un gatava iepriecināt mūs ar lieliskiem piedzīvojumiem, atpūtu pie ūdeņiem un siltām naktīm. Lai to visu pilnībā izbaudītu, kontaktlēcu lietotājiem ieteicams atcerēties par dažiem drošības nosacījumiem attiecībā un lēcu lietošanu, kā arī, iespējams, izmēģināt kaut ko jaunu un ērtu, lai kontaktlēcu lietošana būtu vēl patīkamāka un pat stilīgāka.

 • Kādēļ gan nelielam, gan vidējam, gan lielam biznesam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi?

  Pašlaik patērētāji arvien vairāk izmanto internetu un digitālos resursus, lai atrastu informāciju par precēm un pakalpojumiem, lai atrastu uzņēmumu, veikalu vai aptieku. Drukāto avīžu un katalogu laiks ir pagājis. Kad cilvēks meklē informāciju par produktu vai pakalpojumu, viņš meklē pakalpojumus Google. Lai to izdarītu, arvien vairāk mazu un lielu uzņēmumu mēģina savu biznesu pārnest uz internetu. Arī uzņēmumi, uzsākot uzņēmējdarbību, vispirms izveido mājaslapu.

 • NextGenBaller piedāvā uzlabot basketbola prasmes

  Tiešsaistes basketbola platforma NextGenBaller ir resurss jauniem un esošiem basketbolistiem, ar kura palīdzību attīstīt prasmes, iegūt jaunas zināšanas un kļūt par labākiem spēlētājiem.

 • Dāvanu idejas, ko uzdāvināt sievietei

  Ja trūkst dāvanu idejas sievietei, tad ielūkojies šajā rakstā – ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt svētkos.

 • Vecāki, iepazīstieties ar bērnu iemīļotajiem "Suņu patruļas" varoņiem

  "Suņu patruļa" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu šobrīd ļoti iemīļotām multfilmām, kuru noteikti var ierindot to multfilmu klāstā, ko vecāki bez bažām var ļaut savām atvasēm skatīties. Šajā multfilmā neredzēsiet agresiju, vardarbību un citas lietas, ko diemžēl bieži var novērot citās multfilmās. 

 • Kas jāzina par bērnu drošību automašīnā

  Automašīna mūsdienās ir neaizstājama steidzīgajā un pienākumu pilnajā ikdienā. Gan mums pašiem, gan mūsu bērniem sanāk diezgan daudz laika pavadīt automašīnas salonā. Tāpēc ir būtiski atcerēties par visiem nozīmīgajiem aspektiem, kas attiecas uz bērnu drošību automašīnā. Diemžēl daudzi vecāki šajā ziņā pieļauj rupjas kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi – pat bērna dzīvību. Tāpēc piedāvājam atsvaidzināt zināšanas šajā sakarā. 

 • "Labais dinozaurs" – multfilma, kas iekarojusi daudzu bērnu sirdis

  Lai gan uz kino ekrāniem ik gadu parādās desmitiem jaunu multfilmu, vienmēr ir arī tādas, kas mazo skatītāju prātos un sirdīs aizķeras uz ilgāku laiku. "Labais dinozaurs" ir viena no šādām multfilmām. Neskatoties uz to, ka tā klajā nāca jau 2015. gadā, tā joprojām ir viena no bērnu iemīļotām multfilmām, ko viņi izvēlas skatīties arī mājās, jo nu jau filmiņa ir pieejama dažādos formātos un filmu nomās.

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!