Vietējās ziņas

 • Vecāki, iepazīstieties ar bērnu iemīļotajiem "Suņu patruļas" varoņiem

  "Suņu patruļa" ir viena no pirmsskolas vecuma bērnu šobrīd ļoti iemīļotām multfilmām, kuru noteikti var ierindot to multfilmu klāstā, ko vecāki bez bažām var ļaut savām atvasēm skatīties. Šajā multfilmā neredzēsiet agresiju, vardarbību un citas lietas, ko diemžēl bieži var novērot citās multfilmās. 

 • Kas jāzina par bērnu drošību automašīnā

  Automašīna mūsdienās ir neaizstājama steidzīgajā un pienākumu pilnajā ikdienā. Gan mums pašiem, gan mūsu bērniem sanāk diezgan daudz laika pavadīt automašīnas salonā. Tāpēc ir būtiski atcerēties par visiem nozīmīgajiem aspektiem, kas attiecas uz bērnu drošību automašīnā. Diemžēl daudzi vecāki šajā ziņā pieļauj rupjas kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi – pat bērna dzīvību. Tāpēc piedāvājam atsvaidzināt zināšanas šajā sakarā. 

 • "Labais dinozaurs" – multfilma, kas iekarojusi daudzu bērnu sirdis

  Lai gan uz kino ekrāniem ik gadu parādās desmitiem jaunu multfilmu, vienmēr ir arī tādas, kas mazo skatītāju prātos un sirdīs aizķeras uz ilgāku laiku. "Labais dinozaurs" ir viena no šādām multfilmām. Neskatoties uz to, ka tā klajā nāca jau 2015. gadā, tā joprojām ir viena no bērnu iemīļotām multfilmām, ko viņi izvēlas skatīties arī mājās, jo nu jau filmiņa ir pieejama dažādos formātos un filmu nomās.

 • Sushi restorānā vai ar piegādi – izvēlies pats!

  Cilvēki ir mainīgas būtnes, tādēļ arī mūsu vēlmes attiecībā pret ēdienu ik pa laikam var pārveidoties. Vienā dienā mums kārojas kas viegls un veģetārs, bet citā dienā jau sapņojam par Āzijas virtuves ēdieniem, piemēram, suši. Vai Tu bieži baudi šos gardos ēdienus ar rīsiem, jūras veltēm, dārzeņiem un citām sastāvdaļām? Restorāns "Sushibrothers" Tev piedāvā vienu no labākajiem suši Rīgā, ko noteikti ir vērts nogaršot!

 • Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas bērniem

  Gatavojoties Ziemassvētkiem, darāmo darbu saraksts noteikti ir garš un tajā ir arī punkts par dāvanu iegādi. Ja jums ir bērni, tad skaidrs, ka atbildīgākais uzdevums ir tieši Ziemassvētku dāvanas bērniem, jo viņiem svētku laiks lielā mērā saistās tieši ar dāvanām. It īpaši tad, ja viņi vēl tic, ka dāvanas tiešām nes Ziemassvētku vecītis. 

 • Ko tu dari savas sirds veselības labā? Daži ieteikumi no kardiologiem

  Sirds ir mūsu organisma motors, kas ik mirkli pacietīgi pumpē asinis, nodrošinot to apriti visā organismā. Tieši no sirds veselības un darbaspējas ir atkarīgs, cik kvalitatīvu un ilgu mūžu cilvēks nodzīvos. Tāpēc par sirds veselību ir jādomā jau profilaktiskā aspektā, nevis jāgaida, kad būs jācīnās ar sekām. Katrs no mums ik dienu var izdarīt izvēles un veikt darbības, kas nāks par labu sirds veselībai. Lūk, dažas lietas, ko kardiologi iesaka ikvienam, lai dzīvotu veselīgu, kvalitatīvu dzīvi un profilaktiski pasargātu sirdi no dažādām iespējamajām saslimšanām. 

 • Multi Pocket matrači no matraču veikala Erti.lv gan "pūcei", gan "cīrulim"

  Katra cilvēka vajadzības pēc miega un tā daudzuma ir atšķirīgas. Kāds ērti aizmieg trokšņainā vidē, citam nepieciešams pilnīgs klusums, bet vēl kādam vislabākais miegs ir pie atvērta loga. Tomēr visus cilvēkus vieno tas, ka guļam uz matračiem. 

 • Biežākās kļūdas, ko cilvēki mēdz pieļaut, noformējot kredītu

  Pieprasījums veido piedāvājumu – tā ir sena patiesība, kas vienmēr noteikusi to, kā darbojas pasaules ekonomika. Tas attiecas arī uz finanšu un kreditēšanas jomu. Ja kredītpakalpojumi cilvēkiem nebūtu vajadzīgi, tad vienkārši nebūtu šādu pakalpojumu. Aizdevumi ir pieprasīti, jo tas ir veids, kā uzlabot savus dzīves apstākļus, attīstīt uzņēmējdarbību un īstenot ieceres, kurām uzreiz nav pietiekami daudz līdzekļu. 

 • Riepas autosportam: ar ko tās izceļas uz "ikdienas" riepu fona?

  Foto: Pixabay.com

  Ikdienas satiksmei un autosportam ir šis tas kopīgs, taču lielākoties tās ir divas pilnīgi dažādas pasaules, ko iespējams saskatīt arī ar neapbruņotu aci – autosportā ir pavisam cits ātrums, jauda un arī risks. Un, lai gan lielu lomu spēlē automašīnas virsbūve, dzinējs un vēl simts un viens faktors, pieminēšanas vērtas ir sporta auto paredzētās riepas. Ar ko tās atšķiras no "parastajām" riepām, uzzini raksta turpinājumā!

 • Reklāma un sludinājumi Bauskā, kas mainīs iepirkšanās pieredzi

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, un tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Bauskas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām, lai nav jāmēro tāls ceļš uz otru Latvijas pusi pēc nepieciešamās preces?