Vietējās ziņas

 • SPA atpūta – mirklis tikai sev!

  Publicitātes foto

  SPA atpūta, tā ir iespēja, lai ļautos gluži vai maģiskiem rituāliem, kas atjaunos ķermeni, sniegs baudu un ļaus kaut mirkli ikdienas steigā veltīt sev.

 • Telts noma – soli pa solim

  Publicitātes foto

  Telts – viens no universālākajiem aprīkojumiem, kas noderēs daudzveidīgās dzīves situācijās. Sākot no pasākuma vietas nodrošināšanas kāzām, kristībām, dzimšanas dienām un līdz pat pagaidu noliktavas funkcijai un atbalsta risinājumam būvniecības darbu pasargāšanai gada aukstajos mēnešos. 

 • Kā pašam būt noteicējam pār savu pensiju? 

  Publicitātes foto

  To, cik liela un regulāra būs izmaksātā pensija, ietekmē ne tikai veiktās apdrošināšanas iemaksas sociālajā budžetā, bet arī citi aspekti, kurus iespaidot var arī pats pensijas saņēmējs. Viena no iespējām, lai to izdarītu, ir mūža pensijas apdrošināšana – proti, aizejot pensijā, sava 2. pensijas līmeņa uzkrājuma nodošana apsaimniekošanai apdrošināšanas sabiedrībās. Tas ļauj izvēlēties pensijas saņemšanas regularitāti un apmēru, kā arī noteikt mantinieku, kurš saņems neizmaksāto kapitālu pēc pensijas saņēmēja nāves. 

 • Stilīgi kāzu ielūgumi jūsu svētkiem

  Publicitātes foto

  Kā vislabāk paziņot par gaidāmajām kāzām? Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka vēl aizvien nav izgudrots nekas labāks par kāzu ielūgumiem, ko izsūta pa pastu vai nodod personiski. Ikviens viesis novērtēs skaisti noformētu ielūgumu ar svarīgāko informāciju par svinībām, turklāt oriģinālus kāzu ielūgumus var paturēt kā piemiņu par svētkiem. Mūsdienās kāzu ielūgumi var būt visdažādākā dizaina, un arī materiālu ziņā izvēle neaprobežojas ar papīru. Pateicoties plašajam piedāvājumam, oriģinālu kāzu ielūgumu piedāvājumi var būt izveidoti lielām un mazām, tradicionālām un nestandarta kāzām.

 • Naudas aizdevums nelielām mājokļa pārvērtībām

  Publicitātes foto

  Veicot mājokļa remontu, ne vienmēr ir jānojauc sienas un kardināli jāmaina mājokļa plānojums. Dažreiz pietiek izremontēt vai nomainīt dažus akcentus, lai telpas iegūtu pavisam citu izskatu. Turklāt to ir iespējams paveikt ar minimāliem līdzekļiem. Ja šobrīd nav pieejama vajadzīgā naudas summa remontam, bet tas patiešām ir nepieciešams, tad parocīgs naudas aizdevums sniegs iespēju ātri veikt nepieciešamos remontdarbus. 

 • Ātrais aizdevums senioriem

  Publicitātes foto

  Raugoties uz vecāka gada gājuma cilvēkiem, var mācīties bezgala daudz – viņi prot priecāties par mazām lietām, cienīt apkārtējo pasauli un iekrāt no mazumiņa. Tomēr jāatzīst, ka, domājot par Latvijas iedzīvotājiem, reti tos saistām ar nemitīgi smaidošiem pensionāriem, kas dzīves nogali pavada bezrūpīgi. Un ikvienam reiz var pienākt brīdis, kad problēmas risinājumam ar dzīves gudrību vien nepietiek. Šādos mirkļos ātrais aizdevums var kļūt par atslēgu uz veiksmīgu iznākumu.

 • Daži padomi, kā prātīgi un izdevīgi aizņemties no 20 gadu vecuma

  Publicitātes foto

  Ikviens jaunietis vēlas pēc iespējas ātrāk uzsākt patstāvīgas gaitas, bet ne vienmēr tas notiek raiti un gludi. Pirmie soļi pieauguša cilvēka statusā var būt neveikli, un, diemžēl, tie var nest finansiālus sarežģījumus. Jaunieši parasti nepelna daudz, un budžeta plānošana palīdz tikai līdz zināmai robežai. Ja nav, no kā veidot uzkrājumus, nestandarta situācijas var būt nepatīkamas. Ko darīt, ja nepieciešams atrast pāris simtus eiro, lai veiktu garantijas iemaksu par dzīvokli? Kur meklēt papildu naudu mācību apmaksai vai medikamentu iegādei? No 20 gadiem ir iespējams aizņemties no privātajām kredītkompānijām, taču tas ir jādara prātīgi. Kāpēc?

 • Ļauj patēriņa kredītam Tevi atbalstīt, kad uzsāc darbus

  Foto: Pixabay.com

  Šie darbi var būt gan dārzā, gan mājās, galvenais, lai zini, ko tieši vēlies panākt. Proti, Tu vari gan uzcelt nelielu mājiņu savā dārzā, gan arī pārkārtot kādu no telpām savā mājoklī – tam pilnīgi nav nekādas nozīmes. Izvēlies labākos materiālus un laiku, kad veikt darbus, piesakies un saņemto naudu liec lietā jau uzreiz!

 • Kādēļ nepieciešami auklītes kursi?

  Publicitātes foto

  Pieprasījums pēc mazuļu pieskatīšanas mūsdienās arvien pieaug. Aukles prasmēm ir liela nozīme bērna attīstībā. Lai spētu profesionāli rūpēties par mazuli, ir jāapgūst īpašas zināšanas, ko sniedz auklītes kursi.

 • Piemērotas telts īre veiksmīgi noorganizētam pasākumam

  Publicitātes foto

  Pasākumi, kas notiek ārpus telpām vienmēr pulcina daudz cilvēku. Pilsētas svētki, gadatirgi un festivāli neapšaubāmi ir apmeklētāko pasākumu topā, jo tā ir lieliska iespēja baudīt svaigu gaisu un dažādas ārpustelpu aktivitātes. Lai jautro laika pavadīšanu nesabojātu sliktie laikapstākļi, kvalitatīvas telts īre nodrošinās nepieciešamo aizsardzību no lietus, vēja vai pārāk karstas saules.