Vietējās ziņas

 • Tīra Māja. Komforts. Veselība

  Foto: Pixabay.com

  Uzkopšanas darbos tiek izmantota mūsdienīga tehnika un augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļi.

 • OCTA – lai negadījumi nesagādā liekas galvassāpes!

  Publicitātes foto

  OCTA jeb obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļa apdrošināšana ir nepieciešama ikvienam, kurš vēlas piedalīties ceļu satiksmē. Obligāta tā ir tāpēc, lai brīžos, kad autovadītājs nokļūst ceļu satiksmes negadījumā, zaudējumu kompensēšanas process būtu viegls un ērts visām avārijā iesaistītajām pusēm. Lasot tālāk, uzzini, kā un kur ērti iegādāties apdrošināšanu.

 • Uzsāc savas idejas realizēšanu, izmantojot ātrā kredīta atbalstu!

  Foto: Pixabay.com

  Tu iespējams esi izdomājis kādu interesantu veidu, kā nopelnīt, piedāvājot citiem nebijušas lietas, iespējas un cita veida pakalpojumus, tomēr pietrūkst naudas, lai droši uzsāktu šādu ieceru realizēšanu? Nebaidies, jo ātrais kredīts ir uz samērā īsu laiku ~ 30 dienām, tāpēc neiestigsi šajā sadarbībā pārāk ilgi, turklāt naudas summa, ko varēsi saņemt, arī nebūs pārāk liela (daži simti eiro), tāpēc varēsi nodrošināt materiālu vai kā cita iegādi, ne par ko neuztraucoties.

 • Kad nepieciešamas jaunas riepas, pasūti tās pie nozares ekspertiem!

  Publicitātes foto

  Ikviens autovadītājs zina, ka mašīnas riepas nākas mainīt vairākas reizes gadā. Autoceļi mainās līdz ar gadalaikiem, un braukšana pa sakarsušu asfaltu vasarā ļoti atšķiras no vadītāja pieredzes ziemas sezonā. Likumdošana ne velti regulē riepu nomaiņu, jo jaunas riepas garantē drošu ceļu visiem satiksmes dalībniekiem. Lai aprīkotu auto ar vajadzīgo riepu komplektu, nav nepieciešamas lielas naudas summas – ja zini, kur meklēt izdevīgākos piedāvājumus, riepu nomaiņa būs vienkārša un ekonomiska.

 • Naudas aizdevums 10 minūšu laikā? Tas ir iespējams!

  Publicitātes foto

  Situācijas, kas prasa steidzamu risinājumu, gadās ikviena cilvēka dzīvē. Pēkšņi tēriņi vienmēr ir nepatīkami, bet kā iegūt savā rīcībā nepieciešamo summu, ja bankas kontā svilpo vējš? Var vērsties pēc aizdevuma pie draugiem un ģimenes locekļiem, taču tas nav nedz ērtākais, nedz vienkāršākais risinājums. Lai saņemtu naudu diskrēti, Tu vari izmantot ātro kredītu. Tas ir aizdevums internetā, kas ir radīts neatliekamu ikdienas situāciju īslaicīgai risināšanai. Piesakoties kredītam internetā, Tu ietaupīsi laiku un saņemsi nepieciešamo summu nekavējoties.

 • Auto kredīts jaunas dzīves sākumam

  Publicitātes foto

  Neatkarība un brīvība ir tas, par ko sapņo daudzi. Brīvību raksturo dažādi jēdzieni, un viens no tiem ir neatkarība no sabiedriskā transporta. Šādu neatkarību palīdz nodrošināt personīgais autotransports. Ja Tev ir salūzusi vecā automašīna un vēlies iegādāties jaunu, tad jārēķinās, ka šādam pirkumam būs nepieciešami vismaz pāris tūkstoši eiro. Ko darīt, ja tādas naudas šobrīd nav? Neraizējies, jo šajā situācijā  risinājumu palīdzēs atrast auto kredīts.

 • Vai zini, kur iegādāties modernas mēbeles par izdevīgu cenu?2

  Publicitātes foto

  Remonts ļauj pilnībā izmainīt telpu izskatu un radīt mājās jaunu atmosfēru. Mēbeļu nomaiņai šeit ir liela nozīme. Jaunas, stilīgas mēbeles atjauno telpu izskatu arī bez vērienīgiem remontdarbiem, tāpēc rūpīgi piemeklēts mēbeļu komplekts ir nepieciešamas ikvienai mājai.

 • Ātrais īstermiņa aizdevums Tavai ērtībai

  Foto: Pixabay.com

  Ātrie kredīti mūsdienās tiek uzskatīti par ātrāko un ērtāko veidu, lai bankas kontā iegūtu papildus naudu. Ātrā kredīta ātrums un ērtums skaidrojams ar to, ka tā ņēmējam nav nepieciešams kārtot dokumentus, turklāt aizdevuma saņemšanai nav nepieciešami ne galvotāji, ne ķīla, ne izziņas no darba vietas vai citi saistītie dokumenti, pēc kuriem vaicā bankās. Tas tāpēc, ka nebanku kredītiestāžu aizdevumi parasti ir salīdzinoši mazāki nekā banku sektorā izsniegtie kredīti.

 • Velosipēdi – neatņemama vasaras sastāvdaļa

  Publicitātes foto

  Ir sācies īstais laiks piedzīvojumiem un aktīvai atpūtai! Velosipēdi, skrituļslidas un skrituļdēļi – viss, kas ir uz riteņiem, vedīs Tevi neaizmirstamos piedzīvojumos! Šādi izbraucieni Tev ļaus ne tikai ilgstoši atrasties svaigā gaisā, bet arī labi pavadīt laiku un uzturēt sevi lieliskā formā.

 • Izlasiet, kas Jums jāzina par kredītiem

  Foto: Pixabay.com

  Strauja tehnoloģiju attīstība un daudzu pakalpojumu pārcelšana tiešsaistes režīmā jau ilgu laiku ir ierasta norma. Internetā cilvēki iepērkas, iepazīstas un arī aizņemas naudu. Ātrais kredīts vairs nav kaut kas nezināms. Daudzi ir dzirdējuši par šo pakalpojumu, pat, ja nav to lietojuši.