Banner 980x90

Trušu pilsētiņa

Brīvdabas apskates objekts gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem, kur īpaši iekārtotā miniatūrā pilsētiņā vairāk nekā 30 mājiņās apskatāmi līdz 500 dažādu šķirņu truši. Tāpat pilsētiņā dzīvo Hailander šķirnes liellopi, kaziņas, āži un dažādi mājputni - zosis, pīles, tītari, dažādu šķirņu vistas.

Trušu pilsētiņas vēsture aizsākās 2009. gadā, kad Ojārs Narvils pārcēlās uz angāriem Vecumnieku pagasta "Bērzēs" un tur uzbūvēja pirmo trušu pilsētiņu. Truši dzīvoja mājiņās, skraidīja aplociņos ap tām un priecēja gan bērnus, gan pieaugušos. 2012. gadā tapa jauna pilsēta Codes pagasta “Pilsmuižkungos”. Šosejas A7 malā iekopta skaista vieta, kur apstāties garāmbraucējiem un ko viegli ieraudzīt tiem, kas vēlas pavadīt kādu dienas daļu ar dzīvniekiem, dabā, sakoptā vietā un klausoties saimnieka sirsnīgus stāstus par saviem mīluļiem.

Adrese: "Pilsmuižkungi", Codes pagasts, Bauskas novads, LV-3901
Tālrunis: +371 29548071
Mājaslapa: www.trusupilsetina.lv
E-pasts: trusupilsetina@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.466074, 24.160434

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)