Ārējās RULLO žalūzijas palielinās komfortu telpās

Žalūziju izvietošana ēku ārpusē kļūst arvien izplatītāka, jo šāds risinājums sniedz daudzas būtiskas priekšrocības gan no estētiskā, gan funkcionālā aspekta, salīdzinot ar iekštelpu žalūzijām. Montāžai pie ēkas fasādes pieejamas dažāda veida žalūzijas: Venēcijas žalūzijas, horizontālās, Refleksol žalūzijas, markīzes, pergolas un arī vienas no populārākajām – RULLO žalūzijas. Šoreiz apskatīsim nedaudz tuvāk tieši šo žalūziju priekšrocības.

Vienmērīgāks klimats telpās
Ārējās RULLO žalūzijas ir ļoti efektīvs palīgs vienmērīgas temperatūras nodrošināšanai un klimata kontrolei iekštelpās, samazinot vajadzību izmantot kondicionieri un citus risinājumus. Karstajā un saulainajā laikā šīs žalūzijas aizsargā telpu no uzkaršanas pat par 60% efektīvāk nekā iekšējās žalūzijas. Tā kā infrasarkanie stari caur stiklu sakarsē iekšējās žalūzijas telpās, tās pārtop par sava veida sildītāju, turpretim ārējās žalūzijas tiek uzkarsētas, taču siltums paliek ārpusē. Žalūziju efektivitāte ir atkarīga no izvēlētā auduma un saules gaismas caurlaidības pakāpes. Arī gada aukstajos mēnešos RULLO žalūzijas ir noderīgas, jo veido papildu barjeru, kas mazina siltuma zudumus caur stiklotajām konstrukcijām.

Lielāks privātums un drošība
Protams, RULLO žalūzijas ikvienai ēkai darbojas kā papildu drošības risinājums un barjera, kas nodrošina lielāku privātumu, neļaujot telpā iemaldīties nelūgtiem skatieniem. Īpaši aktuāli tas ir ēku zemākajos stāvos un īpašumos, kuri atrodas tuvu ielas malai un vienmēr ir pakļauti garāmgājēju un garāmbraucēju interesei. Ar šādām žalūzijām drošības nolūkos var aprīkot ne tikai privātos, bet arī komerciālos īpašumus, piemēram, veikalu skatlogus, kurus aizsegt nakts laikā vai brīvdienas, lai neveicinātu zagļu un citu nelegālu darboņu uzmanību.

Efektīvākas par iekštelpu žalūzijām
RULLO žalūzijas ir efektīvākas par iekštelpu žalūzijām ne tikai spējā nodrošināt vienmērīgu klimatu un bloķēt karstumu, bet arī citos aspektos. Ļoti būtiski, ka ārējās žalūzijas neietekmē telpas gaisa kvalitāti, jo neveidojas papildu virsma, uz kuras krājas putekļi. Tā ir problēma, kas aktuāla ar iekštelpu žalūzijām. Uz tām sakrājas putekļi un citi alergēni, paaugstinot alerģiju risku. Ja žalūzijas netiek bieži un kārtīgi tīrītas, tas negatīvi ietekmē telpas mikroklimatu. Izvēloties ārējās RULLO žalūzijas, par šādām problēmām nav jāsatraucas, jo telpās nav šīs virsmas, kur krāties putekļiem un netīrumiem.

Plašas iespējas pieskaņot ikvienai ēkai
RULLO žalūziju pamatā ir īpaši apstrādāts audums, kas neizbalē saulē un arī pasargā no UV starojuma. Audumu klāsts ir tiešām plašs, tāpēc katrs var izvēlēties tādu žalūziju dizainu, kas vislabāk izskatās tieši viņa īpašumā un labi sader ar ēkas fasādi un arhitektūru kopumā. Variēt iespējams ne tikai RULLO žalūziju auduma krāsu, bet arī faktūru, iegūstot vēl plašākas iespējas iekārtot savu īpašumu un vidi tieši tā, kā vēlaties un esat izsapņojuši. RULLO žalūziju konstrukcija ir vizuāli viegla un nerada smagnēju efektu, tāpēc tās viegli un harmoniski saskaņojas ar ēku un fasādi.

Izturīgas pret dažādiem apstākļiem
Neskatoties uz to, ka RULLO žalūzijas ir no auduma, tās ir ļoti izturīgas un tām nekaitē arī nelabvēlīgi laika apstākļi. Audums ir speciāli apstrādāts, lai tā kalpošanas laiku nesaīsinātu ne mitrums, ne saules ietekme, ne citi ārējie faktori. Konstrukcija arī ir pietiekami izturīga pret vēju un mehāniskiem triecieniem. Tāpēc šādas žalūzijas būs labs ieguldījums īpašuma estētikā un komfortā, jo teicami kalpos daudzus gadus.

Plaši lietojamas ne tikai pie logiem
Ar ārējām RULLO žalūzijām var aprīkot ne tikai logus un citas ēku stiklotās konstrukcijas. Tās ir iespējams izmantot arī lapenēs, terasēs kā nolaižamu sienu, lai paslēptos no saules vai vēja, kā arī ierīkot slīpajos vai horizontālajos ziemas dārzu jumtos. Tādā veidā ar RULLO žalūziju palīdzību iespējams radīt vēlamo komfortu un dizaina risinājumus dažādās īpašuma vietās un tieši tur, kur tas nepieciešams.

Uzziniet vairāk par RULLO žalūzijām un pasūtiet tās savam īpašumam ripointernational.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu