Augstas kvalitātes brilles darbam ar datoru

Speciālas brilles, kas aiztur datora un citu ekrānu izstaroto zilo gaismu, kā arī palīdz mazināt šīs gaismas nevēlamo ietekmi uz organismu, pēdējos gados piedzīvojušas īstu popularitātes vilni. Tas ir saistāms ne tikai ar to, ka datorbrilles kļuvušas par modīgu aksesuāru, bet arī ar faktu, ka strauji pieaudzis pie ekrāniem pavadītais laiks un arvien vairāk cilvēku izjūt negatīvās sekas, kuras tas rada uz veselību.

Vai datorbrilles piemērotas ikvienam?
Brilles ar zilo gaismu atstarojošu pārklājumu ir piemērotas lietošanai ikvienam, kurš ikdienā pie datora un citiem ekrāniem pavada vairākas stundas. Mūsdienās šādu cilvēku īpatsvars ir ļoti liels – tie ir gandrīz visi biroju darbinieki, studenti, tagad arī skolēni, kuriem periodiski jāmācās attālināti. Tāpat arī tie cilvēki, kuru darbs vai mācības nav saistītas ar datoru, daudzas stundas aizvada, skatoties ekrānos izklaides nolūkos. Tāpēc datorbilles ir aktuāls un nepieciešams aizsardzības elements gandrīz ikvienam. 

Datorbilles ir piemērotas kā pieaugušie, tā bērni. Kā arī tās var pielāgot gan tiem, kuriem nepieciešama redzes optiskā korekcija, gan cilvēkiem bez redzes traucējumiem. Šādas brilles droši var izmantot arī, ja redzes korekcijai izmanto kontaktlēcas. Atliek tikai izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošu briļļu modeli.

Kāpēc izmantot brilles darbam pie datora
Datoru un viedierīču ekrāni izstaro zilo gaismu, kas ilgstošā laika periodā var radīt diskomfortu acīm un vispārējai labsajūtai. Zilā gaisma ir redzamās gaismas daļa, kuru var sastapt teju visur apkārtējā vidē. Saules izstarotajai gaismai tā nav ar izteikti lielu intensitāti, bet viedierīcēs, datoros, TV ekrānos, arī spuldzēs un mūsdienīgajā ielu apgaismojumā zilās gaismas ir daudz. Atšķirībā no citām redzamās gaismas krāsām zilā gaisma nokļūst acs tīklenē. Spēcīga tās ietekme var nodarīt kaitējumu. Tāpēc ilgstoša skatīšanās ekrānos, var veicināt dažādas acu problēmas. Biežākās sūdzības no pārmērīgas ekrānu lietošanas ir:

  • acu nogurums;
  • acu sausums;
  • galvassāpes;
  • vispārējs nogurums;
  • miega traucējumi.

Lai izvairītos no šādiem simptomiem un to negatīvās ietekmes uz dzīves kvalitāti, vislabāk jau uzreiz, pavadot laiku pie ekrāniem, izmantot brilles, kas bloķē zilo gaismu. Šādas brilles ieteicams izmantot jebkurā brīdī – ne tikai darba un mācību laikā, bet arī brīžos, kad ierīces tiek izmantotas izklaides nolūkos. Vecākiem īpaši ieteicams padomāt par savu bērnu pašsajūtu un rūpēties, lai viņi pie ekrāniem pavada tikai nepieciešamo laiku, kā arī šajos brīžos ir pasargāti no zilās gaismas ietekmes.

Kur iegādāties labas datorbrilles
Modernas brilles datoram jūs ērti varat iegādāties internetā Dr. Lensor e-veikalā. Sortimentā pieejamas UltraBLUE zīmola brilles ar gaumīga dizaina ietvariem par īpaši izdevīgām cenām. UltraBLUE ir kvalitatīvas Dr. Lensor izgatavotas datorbrilles ikdienas redzes aizsardzībai, lai samazinātu zilās gaismas kaitīgo ietekmi. Turklāt šīs brilles ne tikai pasargā acis no zilās gaismas, bet arī no UV stariem. Dr. Lensor piedāvājumā jūs noteikti atradīsiet savām vēlmēm atbilstošas, ērtas un izturīgas datorbrilles, kas uzticami kalpos un būtiski uzlabos jūsu dzīves kvalitāti.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu