"Bauskas alus" apgrozījums pērn pieauga par 42%

Rīga, 26.marts, LETA. Alus darītava "Bauskas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 7,423 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42% vairāk nekā gadu iepriekš.

Rīga, 26.marts, LETA. Alus darītava "Bauskas alus" pagājušajā gadā strādāja ar 7,423 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 42% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,1 reizi - līdz 1,338 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma pieaugums ir skaidrojams ar akcīzes nodokļa palielināšanos - akcīzes nodoklis alum no 2018.gada 1.marta tika palielināts par 51,1%. Vienlaikus "Bauskas alus" ieņēmumi no alus realizācijas pērn pieauga par 32,4%, bet bezalkoholiskajiem dzērieniem - par 12,9%. Kompānijas vadība norāda, ka pērn "Bauskas alus" veica kosmētisko remontu ražošanas, uzglabāšanas un administratīvajās telpās, apgaismojumu nomainot uz enorgoefektīvāku. "Bauskas alus" vadības ziņojumā arī minēts, ka 2019.gadā kompānijas darbība galvenokārt tiks koncentrēta uz pārdošanas apmēru palielināšanu visos tirgus segmentos. "Bauskas alus" plāno veikt kosmētisko remontu administratīvajā ēkā, ražošanas ēkā, gatavās produkcijas noliktavā un arī katlu mājā. Tāpat "Bauskas alus" ir iecerējis risināt jautājumu par ūdens atdzelžošanas iekārtas papildināšanu, siltumizolācijas atjaunošanu ūdens vadiem un esošo vadu izolēšanu ar aizsargapvalku. Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Bauskas alus" 2017.gadā strādāja ar 5,226 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 29,2% - līdz 635 635 eiro. "Bauskas alus" ir reģistrēts 1999.gadā, un tā pamatkapitāls ir 786 996 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Latvijā reģistrētā kompānija "BA Holdings", bet patiesie labuma guvēji ir Vladimirs Barskovs, Boriss Raigorodskis un Jurijs Šancovojs.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)