Dāvanu idejas, ko uzdāvināt sievietei

Ja trūkst dāvanu idejas sievietei, tad ielūkojies šajā rakstā – ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt svētkos.

 

Meklējot dāvanas sievietēm, vēlamies tās iepriecināt, ļaut sajusties mīlētām un lolotām. Sievietēm patīk dāvanas, kas ir skaistas un sirsnīgas. Viņām ir svarīgi sajust emocijas un labo nodomu, kas tiek nodots ar dāvanas palīdzību.

Šajā rakstā ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt svētkos – gan tādas, kas ir noderīgas un ļauj izbaudīt ko jaunu, gan arī skaistas un sievišķīgas.

Mirdzošas rotaslietas ar Swarovski kristāliem


Ikvienai sievietei patīk pucēties un izcelt savu skaistumu ar rotaslietu palīdzību. Tā ir lieliska dāvana sievietei svētkos tāpēc, ka rotaslietu kolekcija nekad nevar būt par plašu.

Nela Gems ir pašmāju zīmols, kurš rada apburošas Swarovski rotaslietas, kas ir piemērotas jebkuras sievietes gaumei. Lai arī rotaslietu plašā piedāvājuma centrā ir galvenokārt mirdzošie Swarovski kristāli, rotu dizaini ir ļoti atšķirīgi – piemēroti gan ikdienai, gan svētkiem.

Domājot par dāvanu sievietei, ļoti piemēroti būs skaistie Swarovski auskari vai kaklarota ar Swarovski kristālu un personalizētu medaljonu.

Sieviešu apakšveļa


Mēdz teikt, ka apakšveļa sievietei ir pirmās nepieciešamības greznuma lieta. Kvalitatīvas un skaistas apakšveļas nekad nevar būt par daudz. Šī būs romantiska dāvana, ko sieviete ļoti novērtēs un labprāt pieņems no sava mīļotā vīrieša.  

Ja nevariet izvēlēties īsto apakšveļas nomplektu, tad varat šo izvēli atstāt pašai sievietei. Tad lieliska izvēle būs dāvanu karte apakšveļai. Dāvanu karte parūpēsies par to, ka sieviete izvēlēties apakšveļu, kas viņai pašai patiks un derēs kā uzlieta.

Lidojums ar gaisa balonu

Sievietei, kas labprāt izbauda varenus piedzīvojumus, varētu patikt lidojums ar gaisa balonu. Tā ir ekskluzīva dāvana, kas piemērota īpašiem svētkiem – apaļām jubilejām, izlaidumiem, kāzu gadadienām. Lidojums ar gaisa balonu sniegs iespēju lūkoties uz skaisto dabu no putnu lidojuma skata un izbaudīt jaunas emocijas.

Romantiskas vakariņas restorānā

Vakariņas restorānā var uzdāvināt ar kāda laba restorāna dāvanu karti. Šāda dāvana sevī ietver iespēju atklāt kādu jaunu restorānu, nodoties nesteidzīgām sarunām, atklāt jaunas garšas un izbaudīt gardu maltīti burvīgā atmosfērā. Romantiskas vakariņas restorānā ir dāvana, ko novērtētu sieviete, kurai ikdienā patīk gatavot un nogaršot dažādu kultūru virtuvi. Tas ir daudzsološs vakara sākums vai veids, kā noslēgt svinību dienu.

Restorānu dāvanu kartes plašā piedāvājumā ir atrodamas FromMe.lv, kur piedāvājumā ir tādi restorāni kā KOYA, Herbārijs, Andalūzijas suns, FERMA, Le Sommet, House of light un daudzi citi. Ja vēlaties vienkārši aizvest sievieti uz restorānu, tad varat ieskatīties sarakstā Labākie restorāni Rīgā.

Ilgtspējīga ūdens pudele

Skaista, kvalitatīva un noderīga ūdens pudele kalpo gan par atgādinājumu dzert pietiekami daudz ūdens, gan arī par videi draudzīgāku ūdens patēriņa risinājumu. Sievietei, kurai rūp praktiski veidi, kā saudzēt dabu, šī dāvana noteikti noderēs. Ilgtspējīga ūdens pudele ir ērti lietojama un nu jau daudz regulārāk sāk parādīties arī bezmaksas ūdens uzpildes stacijas visā pilsētā. 

SPA apmeklējums pilnvērtīgai atpūtai

SPA procedūra, relaksējoša masāža vai kāds enerģiju atjaunojošs SPA rituāls ir lieliska dāvana, kas sievietei palīdzēs atslēgties no ikdienas darbiem. SPA apmeklējums ir dāvana, kas sievietei ļaus izbaudīt relaksējošas procedūras, iepazīt kādu skaistu SPA centru un labi pavadīt savu brīvo laiku.

Sporta pulkstenis aktīvam dzīvesveidam

Šis gadžets ir ļoti noderīgs gan profesionāliem sportistiem, gan arī tiem, kas vēlas uzlabot savas dzīves vispārējo kvalitāti. Ar tādām funkcijām kā GPS, soļu skaitītāju, sirds ritma un pulsa mērītāju, stresa līmeņa noteicēju un daudzām citām noderīgām funkcijām iespējams iegūt precīzu pārskatu par savas aktivitātes līmeni ikdienā.

Sporta pulkstenis ir noderīga dāvana aktīvai sievietei, kas vēlas sekot līdzi savam aktivitātes līmenim un gūt lielāku motivāciju uzturēt aktīvu dzīvesveidu.

Kolonna dāvanu karte

Kolonna ir skaistumkopšanas salons, kas rūpējas par sievietes izskatu un iekšējo labsajūtu. Steigas pilnajā ikdienā ne katrai sievietei pietiek brīva laika, ko veltīt mierpilnai pastaigai pa parku vai uz nedēļas nogali izbraukt ārpus pilsētas. Šādā gadījumā lieliska izvēle ir Kolonna dāvanu karte. Sieviete pati spēs izvēlēties sev piemērotāko skaistumkopšanas procedūru, kā arī laiku, kad to izbaudīt.

Citas līdzīgas dāvanas sievietei iespējams atrast populārajā dāvanu karšu portālā FromMe.lv dāvanas.