Drēgnie un tumšie rudens vakari ir ideāli piemēroti, lai iegūtu B kategorijas vadītāja apliecību!

Autoskola
Autoskola

Vasara ir pagājusi, ar katru dienu laiks paliek aizvien vēsāks, un dienas kļūst aizvien īsākas, nepavadi rudens vakarus pie televizora, bet izmanto tos lietderīgi – piesakies B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanai!

Kā izvēlēties, kura autoskola ir tā īstā un vienīgā? Noteikti nevajadzētu izvēlēties pirmo autoskolu, kas piedāvā zemāko cenu vai kuras reklāma ir visskaistākā, tā vietā veltiet laiku atsauksmju un autoskolas mājaslapas izpētei. Pirms izdariet izvēli, noskaidrojiet, cik kursantu piedalīsies apmācībās, kāda ir instruktoru pieredze, kā arī to, kāds ir jums vēlamo kursu grafiks un mācīšanās laiki. SIA “Autoskola” piedāvā augstas kvalitātes B, A un BA kategorijas teorijas kursus tiešsaistē par izdevīgu cenu. B kategorijas teorijas kursi ilgst sešas nedēļas, lai pielāgotos ikviena kursanta dienas ritmam, kursus ir iespējams apgūt gan darba dienu rītos, gan vakaros, kā arī brīvdienās.  Jauno grupu uzņemšana Rīgas, Jelgavas un Ogres filiālēs ir sākusies, nedomā ilgi, jo tuvākā mācību grupa mācības uzsāks jau 22. septembrī!

Teorētiskās apmācības istabas čībās
Kā jau lielākā daļa apmācību, arī pie mums teorētiskās apmācības notiks tiešsaistē, bet no tā nevajag baidīties – lai piedalītos tiešsaistes mācībās, ir nepieciešams viedtālrunis, planšetdators vai dators, kas ir aprīkots ar audio un video funkciju un pieslēgts internetam. Patiesībā mācībām tiešsaistē ir vairāk plusu nekā mīnusu – tev nebūs jātērē laiks un nauda, lai nokļūtu uz apmācības vietu, kā arī tu varēsi mācīties, lai kur tu atrastos – mājas čībās viesistabā, ciemos pie vecākiem vasarnīcā vai “ķerot vasaru aiz astes” Turcijas pludmalē. Apmācībām tu vari pieteikties SIA “Autoskola” mājaslapā, un dažu dienu laikā pēc iesnieguma nosūtīšanas ar tevi sazināsies autoskolas darbinieki par līguma attālinātu noslēgšanu.

 Kā norisināsies apmācību process?
Lai tu varētu produktīvi piedalīties apmācībās, pirms to uzsākšanas tev uz e-pastu tiks nosūtīta visa informācija un izdales materiāli. Ņem vērā, ka nodarbībai ir jāpieslēdzas laikus, jo pasniedzējs pirms nodarbības sākuma piereģistrēs visus kursantus, kuri ir pieslēgušies, kavēšanās gadījumā diemžēl jūs nevarēsiet piedalīties nodarbībā un konkrētā nodarbība netiks ieskaitīta, un tā būs jānoklausās vēlreiz. Tāpat kā mācoties klātienē, arī tiešsaistē tev būs iespēja jebkurā brīdī pieslēgties ar savu audiosistēmu un uzdod visus interesējošos jautājumus pasniedzējam. Pēc teorijas apmācību iziešanas būs jānokārto autoskolas teorētiskais eksāmens, eksāmens notiks autoskolas telpās, iepriekš piesakoties un saskaņojot laiku.

SIA “Autoskola” izceļas ar to, ka lielu uzmanību pievērš tieši praktiskajām braukšanas apmācībām, mums ir individuāla pieeja katram kursantam, un mūsu prioritāte ir, lai katrs kursants atrastu kontaktu ar savu instruktoru. Ja kādu iemeslu dēļ kursantam un instruktoram neveidojas efektīva sadarbība, mēs piedāvāsim veikt instruktoru rotāciju, lai nodrošinātu, ka jūsu apmācības noris pēc iespējas efektīvāk. SIA “Autoskola” šobrīd ir trīs filiāles – Rīgā, Ogrē un Jelgavā. Lai palīdzētu kursantiem justies pārliecinātākiem par sevi CSDD praktiskā eksāmena laikā, autoskolā praktiskās apmācības tiek veikts ar VW Golf automašīnām, kas ir identiskas automašīnām, ar kurām CSDD būs jākārto praktiskais eksāmens. Visiem kursantiem ir jārēķinās, ka Covid-19 epidemioloģisko prasību dēļ praktiskās nodarbības vēl aizvien notiek sejas maskās, sejas maskas ir atļauts neizmantot tikai tad, ja kursants un instruktors ir vakcinējušies un var uzrādīt vakcinācijas sertifikātu.

 


Ja vēlies kvalitatīvas apmācības, pieredzējušus un pretimnākošus instruktorus un individuālu pieeju, tad mēs esam tavs īstais sabiedrotais vadītāja apliecības iegūšanā! Vairāk informācijas par autovadītāja apliecības iegūšanu meklē mūsu mājaslapā https://www.autoskolasia.lv/.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu