Izdevīgi elektrības tarifi jūsu uzņēmumam

Individuāla pieeja katra klienta vajadzībām ir viena no galvenajām mūsdienīga pakalpojuma iezīmēm. Enerģētikas uzņēmums “Ignitis Latvija” šādu pieeju īsteno jau kopš darbības uzsākšanas, lai saviem biznesa klientiem nodrošinātu konkurētspējīgas un tieši viņu vajadzībām atbilstošas elektrības cenas. Atvērtā tirgus specifika ļauj katram patērētājam brīvi mainīt un izvēlēties elektrības tirgotāju, tāpēc individuāli pielāgoti pakalpojumi un klientu vajadzībām atbilstoši elektrības tarifi ir viens no būtiskiem faktoriem, kas klientiem aktuāls, izdarot izvēli, no kā iegādāties elektrību.

Kāpēc salīdzināt dažādus elektrības tarifus
Elektrības cena veidojas no vairākām komponentēm, dažas no tām ir fiksētas, piemēram, sadales un pārvades pakalpojumi un OIK, bet cena veidojas arī no maksas par vienu kilovatstundu un klienta izvēlētā elektrības tarifa, kas var būt fiksēts vai elastīgs. Tāpat elektrības cena ietver arī tirgotāja izdevumus. Mainīgajās pozīcijās tirgotājam ir iespēja samazināt cenu un piedāvāt klientiem izdevīgāku tarifu. Daudzi uzņēmumi pieraduma pēc pagarina līgumu ar esošo tirgotāju, nemaz neizpētot citus piedāvājumus un to ekonomisko ietekmi uz biznesu. Ja uzņēmuma kopējais elektrības patēriņš ir apjomīgs, tad pat neliels cenas samazinājums mēnešu un gada griezumā var sniegt būtisku finansiālo ietaupījumu.

Elektrības tirgotāja maiņa – ātra un vienkārša
Bieži vien patērētāji domā, ka elektrības tirgotāja maiņa ir sarežģīts process, tāpēc nemaz neapsver šādu iespēju. Patiesībā viss notiek ātri un vienkārši. Atliek tikai parakstīt līgumu ar izvēlēto tirgotāju. Par pārējo parūpējas jaunais pakalpojuma sniedzējs. Protams, šāds lēmums jāpieņem apdomīgi un jāizvērtē visi apstākļi. Nepieciešams salīdzināt piedāvājumus un tarifus, to izmaksas, atbilstību uzņēmuma vajadzībām un elektrības patēriņa paradumiem. Tas ļauj pieņemt pārdomātu un ekonomiskos apsvērumos balstītu lēmumu. Iepazīšanās ar tirgus dalībnieku piedāvājumiem ir vēlama, arī domājot par uzņēmuma attīstību, jo, ja tirgotāja maiņa nav aktuāla šodien, tā var būt saistoša nākotnē.

Ko jūsu uzņēmumam var piedāvāt “Ignitis Latvija”

  • Fiksēti un elastīgi elektrības tarifi. Elektroenerģijas piegāde ir viens no “Ignitis Latvija” pamatpakalpojumiem – biznesa klientiem pieejami gan fiksētas, gan elastīgas cenas tarifi, ļaujot izvēlēties katram piemērotāko atbilstoši savas uzņēmējdarbības specifikai un elektrības patēriņa paradumiem.
  • Zaļā elektrība. Sekojot tendencēm un pieprasījumam, uzņēmums nodrošina arī elektroenerģiju, kas iegūta, izmantojot atjaunīgo jeb zaļo enerģiju. Šis piedāvājums kļūst arvien aktuālāks, jo pieaug to klientu skaits, kuri atbildīgi izturas pret vidi un patēriņu, kā arī vēlas uzlabot tēlu, pozicionējot sevi kā videi draudzīgu uzņēmumu.
  • Vairāki resursi no viena tirgotāja. “Ignitis Latvija” piedāvā klientiem ne tikai elektrību, bet arī dabasgāzi un saules paneļus. Apvienojot resursu iegādi, iespējams samazināt administratīvās izmaksas un atrast izdevīgākus sadarbības risinājumus.
  • Starptautiska pieredze. “Ignitis Latvija” ir Lietuvas uzņēmuma UAB “Ignitis” meitasuzņēmums, kas pārņēmis no vadošā uzņēmuma pieredzi, kompetences un labo praksi, lai nodrošinātu pasaules līmeņa pakalpojumus arī Latvijā.
  • Izcila klientu apkalpošana. Veiksmīga sadarbība ar katru klientu ir “Ignitis Latvija” prioritāte. Vienmēr tiek garantēta ātra, profesionāla un uz risinājumiem vērsta komunikācija jebkurā jautājumā.

 

Lai saņemtu individuālu piedāvājumu tieši jūsu uzņēmumam, sazinieties ar “Ignitis Latvija”.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu