Kāda kosmētika nepieciešama mūsdienīgam vīrietim?

Ja vēl pirms divdesmit gadiem kungi tikai labākajā gadījumā pasmīkņātu par tādu tēmu kā vīriešu kosmētika, tad šodien šis jautājums vairs neizraisa nekādu izbrīnu. Skaistumkopšanas industrijā kosmētika vīriešiem ieņem arvien plašāku un stabilāku vietu, jo arī pieprasījums un interese palielinās. Mainās laiki, mainās paradumi, mainās arī vīriešu attieksme pret savu izskatu. Šobrīd mūsdienīga vīrieša skaistumkopšanas un higiēnas produktu klāstā ir ne tikai skūšanās piederumi, bet arī citi līdzekļi, kas palīdz viņiem saglabāt labu izskatu un pārliecību par sevi.

Kādi skaistumkopšanas produkti atrodas mūsdienīga vīrieša kosmētikas plauktiņā? Vai arī – kam tur vajadzētu būt, ja ir radusies vēlme saviem ikdienas rituāliem izmantot ko vairāk par ziepēm un šampūnu?

Produkti sejas un ķermeņa ādas attīrīšanai
Lai izvairītos no sausas un raupjas ādas efekta, vīriešiem ļoti būtiska skaistumkopšanas procedūra ir ādas attīrīšana un pīlings. To ieteicams veikt pat divas reizes nedēļā, lai atbrīvotu ādu no ikdienā uzkrātajiem netīrumiem, putekļiem un atmirušajām šūnām. Sejas attīrīšanai noderēs želejas vai ziepjveida tīrīšanas līdzeklis. Ja ādai ir tendence iekaist, veidojas pinnes, tad ieteicams lietot attīrošu līdzekli ar antibakteriālu sastāvu. Savukārt sejas skrubis ne tikai noņems netīrumus, bet arī eksfoliēs ādu, mazinot tās raupjumu. Arī ķermeņa ādas mazgāšanai un attīrīšanai jāizvēlas maigas, bet dziļas iedarbības dušas želeja vai cits produkts, kas efektīvi atbrīvos no sviedru aromāta, putekļiem un netīrumiem.

Kvalitatīvi skūšanās piederumi
Skūšanās gan ir viens no senākajiem vīriešu skaistumkopšanas rituāliem, kurā viņi jūtas kā zivis ūdenī. Tāpēc arī šie kosmētikas produkti viņiem ir labāk pazīstami un pieņemami. Kādus produktus lietot – tas gan vairāk ir gaumes jautājums. Bet būtiska nozīme ir ādas tipam un tam, kāda sejas apmatojuma frizūra tiek uzturēta. Vidēju un garu bārdu īpašniekiem noteikti vajadzīgi uzticami produkti bārdas kopšanai, lai tā izskatītos teicami, piemēram, bārdas eļļa. Ja izvēlas gludi skūtu seju, tad jāpadomā par nomierinošiem līdzekļiem pēc skūšanās, it īpaši, ja āda ir jutīga un ar noslieci uz sausumu. Tad vajadzīgs mitrinošs un nomierinošs balzams pēc skūšanās.

Krēms sejai – aizsardzībai un mitrināšanai
Jā, vīriešiem nepieciešami arī sejas krēmi. Protams, ne tik daudz krēmu, cik ir dāmu kosmētikas plauktiņos, bet vismaz viens labs krēms ir vajadzīgs. Pielāgojoties laikapstākļiem un ādas tipam, jāizvēlas piemērotākais sejas krēms – mitrinošs, barojošs vai tāds, kurš palīdzēs novērst konkrētas ādas nepilnības, piemēram, mazinās novecošanās pazīmes, pigmentācijas plankumus vai palīdzēs cīnīties ar noguruma radītām sekām. Tāpat pieejami arī universāli krēmi, kas piemēroti normālai ādai bez izteiktām problēmām. Arī šāds krēms būs laba izvēle sejas ādas kopšanai ikdienā, lai palīdzētu tai izskatīties veselīgai un jauneklīgai. Jāatceras, ka arī vīriešiem jāsargā sava āda no UV stariem, tāpēc saulainā laikā noteikti jālieto krēms ar aizsargfiltru.

Dezodorants, kas iztur viņa dzīves tempu
Dezodorants noteikti ir otrs labākais sabiedrotais vīrietim pēc skūšanās piederumiem. Tā kā vīriešiem svīšana notiek aktīvāk, bieži vien arī ikdienas aktivitātes līmenis ir augstāks, tad bez spēcīga dezodorants viņi nevar iedomāties savu dienu. Labā ziņā ir tā, ka mūsdienu skaistumkopšanas zīmoli ir parūpējušies par tiešām plašu izvēli šajā preču grupā. Ikviens var atrast savai gaumei un svīšanas intensitātei piemērotu dezodorantu izsmidzināmā, rullīša vai zīmulīša veidā. Vairums šo produktu arī papildināti ar patīkami vīrišķīgu aromātu.

Iedarbīgs krēms roku ādai
Rokas ir vēl viena vīriešu ķermeņa zona, kurai nepieciešama pienācīga kopšana. Raupjas un vēja aprautas rokas vairs nav vīrišķības simbols. Šodien vīrietis var būt vīrišķīgs un elegants ar mitrinātu un koptu roku ādu. Par to parūpēsies dziļas iedarbības roku krēms, kuru nepieciešams lietot ikdienā, lai plaukstu āda nekļūtu raupja. Maigas vīrieša rokas īpaši novērtēs viņa otra pusīte, jo pieskārieni būs daudz patīkamāki. Ja ikdiena saistīta ar fizisku darbu, tad roku kopšanai jāizvēlas barojošs un bagātīgs krēms, kas arī palīdzēs dziedēt skrambas un traumas.

Vīrišķīgas smaržas – fināla akcents koptam tēlam
Bet kas gan būtu mūsdienīgs, kopts un par sevi pārliecināts vīrietis bez sava unikālā aromāta! Vīriešu smaržas pieejamas tiešām lielā daudzveidībā, kurā katrs var atrast tādas, kas lieliski saskaņojas ar viņa personību, dzīvesstilu un pasaules uztveri. Vīrišķīgus un iedvesmojošus aromātus piedāvā visi populārākie parfimērijas zīmoli – Hugo Boss, Antonio Banderas, Giorgio Armani, Lacoste, Tom Ford un vēl daudzi citi. 

Labākās vīriešu smaržas un vīriešu kosmētiku plašā izvēle atradīsiet e-veikalā douglas.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu