Lieliski dīvāni pēc individuāla pasūtījuma

Dīvāns ir jebkuras viesistabas karalis, un ir svarīgi, lai tas būtu kvalitatīvs un par labu cenu. Dienas beigās nekas nestāv klāt atpūtai dīvānā pie TV kopā ar ģimeni. Izcila pievienotā vērtība ir “Ražots Latvijā” zīmīte pie dīvāna, kuru grasāties iegādāties vai tas jau atrodas viesistabā goda vietā. Dīvāns ir jāpiemeklē piemērots visas ģimenes vajadzībām, tajā pašā laikā ņemot vērā telpas parametrus. Mīkstās mēbeles, precīzāk, dīvāni, ir pieejami dažādās formās, un tie tiek veidoti, balstoties uz klientu vēlmēm un pasūtījuma. Ja ir vēlme pēc izvelkamā dīvānā, tad tas tiks arī izveidots tieši tāds, kādu vēlas klients. Tas pats attiecināms uz stūra dīvāniem un pat tahtām.

Kā izvēlēties savu dīvānu?
Tirgū ir atrodami dažādu veidu dīvāni, kas klientiem sniedz iespēju izvēlēties vislabāko no vislabākajiem. Arī Latvijā ražotie dīvāni neatpaliek no pasaules tendencēm un saviem klientiem sniedz plašas izvēles iespējas:

  • stūra dīvāni  lielisks risinājums. Dīvāns stāv pašā istabas stūrī vai gluži pretēji  istabas vidū, ja telpas platība to atļauj. Šādu dīvāna novietojumu parasti izvēlas lielām telpām, visbiežāk viesistabām, kas apvienotas ar virtuvi. Savukārt izvelkamie stūra dīvāni nereti tiek izmantoti arī kā dīvāni-gultas;
  • izvelkamie dīvāni ir labs risinājums neliela izmēra dzīvokļiem vai bērnistabām. Vienistabas dzīvoklī izvelkamais dīvāns ir ideāls risinājums, kā atpūtas zonu pārvērst par guļamplatību;
  • U veida dīvāns ir katras lielas viesistabas must-have. Tas ir izveidots U formā, bieži vien tie ir arī izlaižami, kas ir lielisks risinājums viesu izguldīšanai. Tiem pa vidu iespējams novietot pufus vai žurnālgaldiņu, un to platums ir diezgan ievērojams  vidēji trīs metri. U veida dīvānus mēdz būt opcija izveidot jau no atsevišķiem moduļiem.

Izvelkamie dīvāni par labām cenām
Visi ražotie dīvāni ir pieejami ar veļas kastēm, kas lieliski kalpo ne tikai gultas veļas, bet arī citu mantu uzglabāšanai, piemēram, nesezonas apģērbam vai kādām uz doto brīdi ne tik aktuālām mājsaimniecības lietām. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu