Mainījusies viesnīcas "Riga Islande Hotel" pārvaldītāja valde

Viesnīcas "Riga Islande Hotel" pārvaldītājam "Islande Hotel" mainījies valdes sastāvs, liecina "Firmas.lv" informācija. Šī gada 19.novembrī reģistrēts, ka "Islande Hotel" valdes priekšsēdētājs ir Andris Kalniņš un valdes loceklis - Krievijas pilsonis Oļegs Poljakovs 

Rīga, 20.nov., LETA. Viesnīcas "Riga Islande Hotel" pārvaldītājam "Islande Hotel" mainījies valdes sastāvs, liecina "Firmas.lv" informācija. Šī gada 19.novembrī reģistrēts, ka "Islande Hotel" valdes priekšsēdētājs ir Andris Kalniņš un valdes loceklis - Krievijas pilsonis Oļegs Poljakovs (Oleg Polyakov). Iepriekš, laikā no 2014.gada 1.aprīlim līdz šī gada 19.novembrim, valdes priekšsēdētāja amatā bija Renārs Circenis un, laikā no 2015.gada 21.septembrim līdz šī gada 19.novembrim, valdes loceklis bija Andris Kalniņš.  Skaidrojumu par viesnīcas valdes maiņu no "Islande Hotel" pārstāvjiem aģentūrai LETA pagaidām nav izdevies iegūt. Pērn "Islande Hotel" strādāja ar 3,443 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa, salīdzinot ar iepriekšējā gada zaudējumiem, bija 135 798 eiro.  Kompānija reģistrēta 2002.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir 1,209 miljoni eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Krievijas pilsone Jūlija Savitska (Yulia Savitska). 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)