Oficiāli atklāta interneta vietne "Zekuka.lv" - palīgs kultūras objektu un notikumu meklējumos Zemgalē

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Kopš 9.novembra oficiāli atklāta vietne "Zekuka.lv", pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informē "Zekuka.lv" projekta vadītāja Asnāte Avotniece.

"Zekuka.lv" ir palīgs kultūras objektu un notikumu meklējumos Zemgalē. Projekta autora - biedrības "Radošuma meka" - iecere ir ar vietnes "Zekuka.lv" palīdzību veicināt reģiona kultūras dzīves veidotāju un notikumu atpazīstamību, lai sasniegtu plašāku mērķauditoriju. Zemgale ir bagāta ar pilīm un muižām, aktīviem kultūras namiem, vēsturiskiem objektiem, aktīviem pasākumu organizatoriem, taču ir pietrūkusi vietne, kur vienuviet telpā (karte) un laikā (notikumu kalendārs) var aptvert visu notiekošo kopā, lai plānotu pilnvērtīgas un interesantas brīvdienas. Vietne ir īpašs ieguvums kultūras objektiem, kuriem līdz šim nav bijusi sava mājas lapa vai profils sociālajos tīklos, bet ir vēlme palielināt apmeklētāju skaitu.

Karte tiek veidota projekta "Atbalsts biedrības "Radošuma meka" darbībai Zemgales reģiona iedzīvotāju aktivitātes veicināšanai un iesaistei kultūrvides problēmu risināšanā" ietvaros un to finansē Sabiedrības Integrācijas fonds no Valsts budžeta līdzekļiem.