Pašvaldība akceptē 4253 eiro finansējumu labiekārtošanas darbiem Bauskas stadionā

Bauska24.lv
Bauska24.lv

Piešķirot 4253 eiro finansējumu, Bauskas novada dome šonedēļ atbalstījusi ieceri labiekārtot ielu vingrošanas laukumu un izbūvēt tāllēkšanas bedri Bauskas stadionā.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Gorškova aģentūru LETA informēja, ka domes sēdē tika atbalstīta iecere labiekārtot ielu vingrošanas laukumu un izbūvēt tāllēkšanas bedri Bauskas stadionā ar tai nepieciešamo finansējumu.

Kā ziņots, Finanšu komiteja jau bija atbalstījusi ieceri labiekārtot ielu vingrošanas laukumu un izbūvēt tāllēkšanas bedri Bauskas stadionā, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Sporta centra "Mēmele" galvenā speciāliste Inga Ūbele sēdē skaidroja, ka papildu tāllēkšanas bedre nepieciešama, lai treniņos neizmanto galveno sacensību bedri un, organizējot sacensības, veicinātu to norisi.

Savukārt ielu vingrošanas laukums tiek intensīvi izmantots. Esošais segums no grants ir nolietojies, uz tā iespējams gūt traumas. Vingrošanas laukumā paredzēts izveidot smilšu segumu ar pamatnes izbūvi.

Iepirkumā līguma slēgšanas tiesības par šiem darbiem ieguva SIA "Vides serviss" ar 4253 eiro līgumcenu.