Triangle riepas – kvalitāte, kas ir augstāka par cenu

Populārāko riepu klāstā neiztrūkstošas ir arī Ķīnas ražotāja Triangle riepas, kas saņēmušas sertifikāciju vairāk nekā 60 pasaules valstīs, tajā skaitā arī Eiropas Savienībā. Latvijā Triangle riepas ir to produktu skaitā, kurus pircēji izvēlas to uzticamības, teicamās kvalitātes un augstā drošības līmeņa dēļ. Un īpaši iepriecinoši ir tas, ka ražotājs šādām augstas veiktspējas riepām var nodrošināt pieejamu cenu. Šis ir viens no galvenajiem faktoriem, kāpēc Eiropas tirgū interese par Triangle zīmola riepām ar katru gadu pieaug.

Triangle riepas pieskaitāmas budžeta klases elitei
Triangle zīmola veiksmes formulas pamatā ir vairāku būtisku elementu kombinācija – tā ir Ķīnas pieredze riepu ražošanas procesā, somu radīts dizains un uzticamas holandiešu iekārtas. Ražošanas procesā tiek izmantota Good Year tehnoloģija, kas ļauj nodrošināt produktiem nemainīgu kvalitāti. Augsta standarta inovatīvais dizains, efektīvās ražošanas metodes un vērā ņemamie rādītāji riepu testos šī zīmola produktiem ļauj piešķirt Premium Budget zīmi, kuru drīkst izmantot vienīgi izcilas kvalitātes un augsta drošības līmeņa riepām. Tās ir riepas, kas ražotas autovadītājiem, kuriem nav vienalga, ar ko aprīkot savu auto, kuri domā par drošību, braukšanas komfortu, kā arī izvēlas šīs kvalitātes apvienot ar maciņam draudzīgu pirkumu.

Globāls uzņēmums ar 40+ gadu pieredzi
Triangle uzņēmums savu darbību Ķīnā uzsāka jau pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados. Līdz šodienai tas izaudzis par globālu uzņēmumu, kas izmanto visu pieejamo ražošanas infrastruktūru, kanālus un intelektuālos resursus, lai iekarotu pasaules tirgu ar progresu, inovācijām un videi draudzīgāku ražošanas procesu. Šobrīd Triangle uzņēmumā strādā vairāk nekā 5000 cilvēku, bet saražotā produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 130 pasaules valstīm. Uzņēmuma gada apgrozījums ir ap 1,7 miljardiem eiro. Ļoti nopietni un atbildīgi uzņēmums attiecas pret pētniecības darbu un inovācijām. Laboratorija nodarbojas gan ar riepu dizaina un materiālu pētījumiem, gan gatavo modeļu testēšanu. Liela daļa Triangle riepu tiek ražotas, izmantojot “auksto” gumijas sajaukšanas tehnoloģiju, kas ļauj ietaupīt enerģiju un automatizētas iekārtas: ražošanas efektivitāte uzlabojas par 20%, nepieciešamās enerģijas apjoms samazinās par 10%, bet riepu kvalitāte kļūst augstāka.

Plašs ziemas un vasaras riepu sortiments
Triangle riepu sortiments ir tiešām plašs – piemērotu produktu var atrast jebkuram transportlīdzeklim. Uzņēmums ražo gan ziemas riepas, gan M+S riepas, tā pat arī augstas kvalitātes vasaras riepas. Uzņēmumam ir jau 25 savi patentētie riepu modeļi, bet ik gadu tiek saražoti vairāk nekā 23 miljoni riepu.

Izstrādājot Triangle vasaras riepas, inženieri īpaši pievēruši uzmanību drošai braukšanai lielākā ātrumā, tāpēc ir radīts unikāls protektors, kas apvienojumā ar dabīgā kaučuka izmantošanu gumijas sastāvā nodrošina izcilu saķeri ar ceļa segumu.

Savukārt Triangle ziemas riepas tiek testētas ne tikai rūpnīcā, bet arī pie polārā loka Zviedrijā, Arctic Falls testēšanas centrā un poligonos. Tā ir ideāla vieta riepu pārbaudīšanai ekstremālos apstākļos – dziļā sniegā, uz ledus, lielā aukstumā. Turpat iespējams arī pārbaudīt riepu veiktspēju uz sausa un slapja asfalta.

Kur iegādāties Triangle riepas?
Triangle ziemas un vasaras riepas plašā izvēlē atradīsiet “Riepu Garāžas” servisos visā Rīgā un interneta veikalā riepugaraza.lv. Jūsu izvēlei pieejami vairāki simti Triangle riepu dažādos izmēros visām sezonām un dažādiem transportlīdzekļiem. Par izdevīgu cenu varat iegādāties ne tikai jaunas, bet arī lietotas Triangle un citu uzticamu zīmolu riepas teicamā stāvoklī. Apskatiet plašo piedāvājumu un izvēlieties saviem braukšanas apstākļiem piemērotākās riepas, kas garantēs izturību, drošību un komfortablu braukšanu..

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu