Vecumniekos un Iecavā izveidots izpilddirektora vietnieka amats

Jelgava, 4.janv., LETA. Vecumnieku un Iecavas novada pašvaldībās izveidots izpilddirektora vietnieka amats, noskaidroja aģentūra LETA.

Iecavas novada pašvaldībā amats izveidots, jo pēdējo gadu laikā būtiski palielinājies pašvaldības izpilddirektora darba apjoms, ko ietekmē arvien pieaugošās likumdošanas prasības, skaidroja pašvaldībā. Lai atrastu piemērotāko kandidātu, uz šo amatu tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece-Jostmane aģentūrai LETA klāstīja, ka izpilddirektora vietnieka atalgojums būs 1853 eiro.

Savukārt Vecumnieku novada pašvaldība jau ir izsludinājusi konkursu uz jaunizveidoto amatu. No kandidātiem tiek prasīta augstākā vai vidējā speciālā izglītība uzņēmējdarbības, inženierzinātņu jomās vai ekonomikas jomā, pieredze ar amata pienākumiem saistītā darbā vai administrējošā darbā, precizitāte, labas plānošanas spējas, spēja strādāt patstāvīgi un organizēt savu un citu iesaistīto personu darbu. Tāpat pretendentam jābūt sasniedzamam Vecumnieku pagastā ārpus parastā darba laika neparedzamu gadījumu un avāriju seku likvidēšanas koordinēšanai. Izvirzīta arī virkne citu prasību. Pieteikšanās amatam noteikta līdz 15.janvārim.

Vecumnieku novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka amats ir izveidots, lai veiktu Vecumnieku pagasta teritorijas pārvaldnieka un pašvaldības autoceļu pārrauga pienākumus, skaidroja pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Pankrate.

Izpilddirektora amata alga ir 1500 eiro.