Viesnīcas un biroju ēkas jaunbūve Jūrmalā izsolīta par 797 900 eiro

Elektroniskajā izsolē trešdien par 797 874 eiro tika izsolīta daudzfunkcionālās viesnīcas un biroju ēkas jaunbūve Jūrmalā, Dārzkopības ielā 19.

Rīga, 25.sept., LETA. Elektroniskajā izsolē trešdien par 797 874 eiro tika izsolīta daudzfunkcionālās viesnīcas un biroju ēkas jaunbūve Jūrmalā, Dārzkopības ielā 19, aģentūra LETA noskaidroja e-izsoļu vietnē. Zvērināts tiesu izpildītājs Mārcis Midegs pirmajā izsolē piedāvāja iegādāties SIA "BL īpašumi" piederošu nekustamo īpašumu - daudzfunkcionālo viesnīcu un biroja ēku kompleksa jaunbūvi, kas atrodas Jūrmalā, Dārzkopības ielā 19. Piedzinējs ir "Baltic International Bank". Nekustamā īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 628 000 eiro, kas ir apliekama ar pievienotās vērtības nodokli. Izsole sākās 2019.gada 26.augustā plkst.13 un noslēdzās 2019.gada 25.septembrī plkst.13. Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Baltic International Bank" septembra vidū reģistrēja jaunu meitaskompāniju - SIA "Dārzkopības 19", lai piedalītos viesnīcas un biroja ēku kompleksa jaunbūves Jūrmalā izsolē. "Firmas.lv" informācija liecina, ka jaundibinātās kompānijas pamatkapitāls ir 65 000 eiro un "Baltic International Bank" ir tās vienīgā īpašniece. "Baltic International Bank" Mārketinga un komunikācijas pārvaldes vadītāja Laima Zēmele aģentūrai LETA sacīja, ka kompānija "Dārzkopības 19" ir izveidota ar mērķi piedalīties zvērināta tiesu izpildītāja rīkotā izsolē, kura noslēgsies septembrī. Kompānija "BL īpašumi" reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 31 330 eiro. Tās vienīgais īpašnieks kopš 2009.gada augusta ir AS "JAK-OM", taču tās patiesie labuma guvēji nav uzrādīti. Iepriekš starp "BL īpašumi" īpašniekiem bijusi arī Ināra Vilkaste, kura tostarp 2008.gadā pusgadu bija kompānijas vienīgā īpašniece, liecina "Firmas.lv" dati. 2013.gadā Vilkaste, kura ir "Real Estate Expert" padomes priekšsēdētāja, aģentūrai LETA sacīja, ka "Real Estate Expert" Dārzkopības ielā 19, Jūrmalā, attīsta 21 miljona eiro vērtu daudzfunkcionālu kompleksu, kurā galvenā zona plānota kā veselības tūrisma medicīnas centrs - "Medical Park". Darbs pie daudzfunkcionālā kompleksa projekta Jūrmalā sākts 2007.gadā, bet ekonomiskās krīzes dēļ tas iesaldēts. Projektu bija plānots īstenot uz zemes gabala 10 873 kvadrātmetru platībā, tostarp bija paredzēts uzbūvēt viesnīcu ar 102 numuriņiem un pazemes autostāvvietu 143 automašīnām, kā arī komerciāla lietojuma ēkas. Viesnīcas apartamentu platība bija plānota 10 928,5 kvadrātmetri, medicīnas centra un komerclietojuma telpu plānotā platība bija 9609,8 kvadrātmetri, bet pazemes autostāvvietas platība - 4387 kvadrātmetri. "Baltic International Bank" lielākie īpašnieki ir Valērijs Belokoņs (69,9%) un Vilorijs Belokoņs (30,05%). Pēc aktīvu apmēra "Baltic International Bank" 2019.gada jūnija beigās bija 10.lielākā banka Latvijā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)