Banner 980x90

Zemgalē pie stūres pieķer autovadītāju alkohola reibumā

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Pirmdien, 21.decembrī, uz Latvijas ceļiem par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 206 administratīvā pārkāpuma protokoli, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Visvairāk šoferu par šo pārkāpumu sodīti Rīgas reģionā - 78.

Savukārt alkohola reibumā pirmdien pie stūres pieķerti 14 šoferi - pieci Rīgas reģionā, pa trim - Kurzemē un Latgalē, divi Vidzemes reģionā un viens Zemgales reģionā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 82 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki un divi cilvēki gāja bojā. Rīgas reģionā reģistrētas 29 avārijas, kurās cietuši četri cilvēki.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)