Kvalitatīvi IKO jumta segumi jebkuriem laika apstākļiem

IKO ir Kanādā radīts zīmols, kura sortimentā ir augstākās kvalitātes bitumena šindeļu jumta segumi. Šobrīd IKO ir kļuvis par jumta segumu industrijas līderi, kuru respektē visā pasaulē un izmanto kā “zelta standartu” produktu kvalitātes un moderno risinājumu ziņā. IKO galvenais produkts – bitumena šindeļi – ir piemērota izvēle gan privātmāju, gan komerciālu un industriālu objektu jumtu apdarei, kā arī jaunām un renovējamām ēkām.

Ar ko bitumena šindeļi atšķiras no citiem segumiem
Bitumena šindeļi ir jaunās paaudzes mīkstais jumta seguma veids. Tas izgatavots no pamatmateriāla, kas piesūcināts ar bitumu, tam pievienoti polimēra savienojumi. Pēc tam materiāls pārklāts ar krāsainām keramikas granulām, padarot šindeli elastīgu un vizuāli pievilcīgu. Visbiežāk kvalitatīvu bitumena šindeļu pamatā ir stikla šķiedra, kas garantē augstu izturību pret liekšanu. Bitumena šindeļi var kalpot pat 30 un vairāk gadu, ja izvēlēts īpašumam un apstākļiem piemērotākais risinājums. Šindeļus var izgatavot dažādās formās un krāsās, radot plašu piedāvājumu katra īpašuma vajadzībām un specifikai. Visbiežāk šindeļi ir brūnos, pelēkos un zaļos toņos, kuri izskatās dabiski un gaumīgi. Tie pēdējās desmitgadēs strauji iekarojuši tirgu, jo apvieno visas dizaina un funkcionālās kvalitātes, kas nepieciešamas mūsdienīgam jumta segumam. 

Kāpēc izvēlēties tieši IKO šindeļus
Ražotājs IKO savu pieredzi šindeļu ražošanā veidojis un attīstījis vairāk nekā pusgadsimta garumā, kas ļāvis atrast izcilākos risinājumus, lai nodrošinātu patērētājiem nevainojamu un augstākajām prasībām atbilstošu gala produktu. IKO bitumena šindeļi izceļas ar daudzām priekšrocībām, kuru dēļ tirgū nav tiem līdzvērtīgu.

 • Kalpo līdz pat 30 gadiem
  Bitumena šindeļi ir jumta segums, kas var kalpot no 15 līdz pat 30 gadiem atkarībā no izvēlētā šindeļu veida. Šajā laikā nebūs jāsatraucas par jumta seguma izskatu, izturību un kvalitāti. Tas ir ilgmūžīgs risinājums un izdevīgs ieguldījums ēkas apdarē.
 • Izturīgi jebkuros apstākļos
  Savu popularitāti tirgū IKO jumta segumi iekarojuši tieši ar to, ka ir ideāli piemēroti pat skarbākajiem laika apstākļiem. Vējš, lietus, sniegs un citi izaicinoši apstākļi bitumena šindeļiem nav drauds, tāpēc iecienīti piekrastēs, Skandināvijā un skarbākajos reģionos.
 • Plašs dizainu un krāsu klāsts
  Jumta segumam jābūt ne tikai izturīgam un ilgmūžīgam, bet arī skaistam. IKO sortimentā esošie bitumena šindeļi pieejami plašā dabisku toņu izvēlē un formās, tāpēc tie būs gaumīgs un pievilcīgs akcents ikvienam īpašumam.
 • Uzklājami jebkuras sarežģītības jumtam
  Bitumena šindeļi savas elastības un daudzveidīgo formu dēļ ir jumta segums, kas piemērots jebkuras sarežģītības jumtam. Ar šindeļiem iespējams noklāt pat īpaši slīpus vai lēzenus jumtus, tornīšus, mansardus un pat vertikālas fasādes. Pateicoties to īpaši izstrādātajai formai un dubultajai naglošanas joslai, to uzklāšana ir tiešām viegla. Ražotājs piedāvā arī visus vajadzīgos papildmateriālus jumta pareizai uzklāšanai.

Kur nopērkami IKO jumta segumi
RIPO International” ir viens no oficiālajiem IKO produktu izplatītājiem Latvijā un piedāvā plašu bitumena šindeļu klāstu par izdevīgām cenām. Sortimentā iekļauti populārākie IKO jumta segumi plašā dizainu un krāsu klāstā.

Laminētie divslāņu IKO šindeļi šobrīd ir vieni no pieprasītākajiem. Tie spēj veidot vizuāli dinamisku efektu un izcelt jumta aprises, tāpēc lieliski izskatās uz jebkura jumta, it īpaši neparastas arhitektūras objektiem. 

Rombveida IKO šindeļi atšķiras ar unikālu šūnas izskatu. Tā ne tikai piešķir jumtam dinamisku formu, bet arī piesaista skatienu, tāpēc šis šindeļu veids būs īstā izvēle, ja vēlas savam īpašumam gaumīgu un apkārtējiem pamanāmu akcentu. Segums ir īpaši izturīgs un elastīgs zemās temperatūrās, kā arī savas formas dēļ piemērots mazām virsmām un zema slīpuma jumtiem.

Tradicionālie IKO šindeļi lieliski absorbē skaņu un saules ietekmē nezaudē krāsu, tāpēc pat pēc daudziem gadiem izskatīsies kā pirmajā dienā. Tie piemēroti jebkura veida fasādēm.

Produktu sortimentā atradīsiet arī visu vajadzīgo IKO jumta segumu uzklāšanai un pabeigšanai. Pieejami dažāda veida apakšklāji, kas aizsargā jumtu no mitruma, naglas, apstrādes līdzekļi, dzegas, vēja profilmalas un jumta ventilācijas aprīkojums, kas pagarina jumta kalpošanas laiku, atdzesējot to no pārkaršanas.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu