Banner 980x90

Svarīgākais, ko izvērtēt pirms saules paneļu uzstādīšanas

Saules paneļu uzstādīšana ir efektīvs un dabai draudzīgs risinājums, kas ļauj izmantot saules enerģiju elektroenerģijas ražošanā. Šobrīd, kad piedāvājums ir pietiekami plašs, katrs var atrast savām prasībām atbilstošus saules paneļus. Tomēr, lai saules paneļi atmaksātos un labi kalpotu ilgtermiņā, izdarot izvēli, ir jāņem vērā vairāki faktori. 

Uzstādīšanas vieta 

Plānojot uzstādīšanu, ir jāņem vērā ne tikai jumta slīpums, bet arī ēkas atrašanās vieta. Ja kāda iemesla dēļ saules paneļu uzstādīšana uz jumta nav izdevīga vai iespējama, sistēmu var uzstādīt piemērotā vietā uz zemes. Konsultējieties ar speciālistiem, lai piemeklētu atbilstošu risinājumu!

Atmaksāšanās laiks 

Lai arī saules paneļu cena ir salīdzinoši augsta, pareizi izvēlēti, tie atmaksājas vidēji 5–7 gadu laikā. 

Būtisks faktors, kas ietekmē saules paneļu efektivitāti un līdz ar to arī ieguldītā atmaksāšanās laiku, ir to jauda. Izvēloties mājsaimniecības vajadzībām atbilstošu paneļu jaudu, sākotnējais ieguldījums atmaksāsies agrāk. 

Kvalitāte 

Nozīmīgs aspekts ir arī saules paneļu kvalitāte. Augstākas kvalitātes saules paneļi ir efektīvāki un arī kalpo ilgāk, tādēļ, izdarot izvēli, ir jāņem vērā ne tikai saules paneļu cena, bet arī sistēmas atbilstība kvalitātes standartiem un jūsu prasībām. 

Uztici saules paneļu uzstādīšanu profesionāļiem

Lai saules paneļi darbojas efektīvi un atbilstoši prasībām, to uzstādīšana ir jāuztic profesionāļiem. Izvēlieties uzticamu pakalpojuma sniedzēju, lai būtu pārliecība par korektu projekta izstrādi un tā saskaņošanu. 

Ja meklējat kvalitatīvu un ilgtspējīgu risinājumu, apskatiet uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumu. Zinošie speciālisti konsultēs un ieteiks labākos risinājumus atbilstoši jūsu vajadzībām, izstrādās projektu, veiks tā saskaņošanu un uzstādīs izvēlētos saules paneļus. 

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums mūsu valstī. Šajā nozarē uzņēmums strādā jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei, telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu un parku ierīkošana. Uzziniet vairāk www.be.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)