Uzlabo produktivitāti ar SEKO

kalnakroga
kalnakroga

SEKO lauksaimniecības tehnika ar savu augsto kvalitāti ir pazīstama visā pasaulē, tādēļ jau gadiem lauksaimnieki izvēlas tieši SEKO ražoto lauksaimniecības tehniku.

SEKO ražotie rupjās lopbarības  smalcinātāji-maisītāji-izdalītāji ļaus paaugstināt jūsu uzņēmuma produktivitāti, jo tie palīdzēs kvalitatīvi sagatavot barību ganāmpulkam. Kā mēs zinām, kvalitatīva lopbarība ir pamats produktīvai ražošanai lopkopībā, tādēļ ir būtiski izvēlēties pārbaudītu lauksaimniecības tehniku, kas nodrošinās kvalitatīvas un augstvērtīgas barības sagatavošanu ganāmpulkam. SEKO ražotās produkcijas priekšrocība ir iespēja aprīkot un nokomplektēt tos atbilstoši katras saimniecības specifikai un vajadzībām, kā arī  SEKO ir viens no retajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem pasaulē, kas ražo gan horizontālās, gan vertikālās darbības tipa agregātus. SEKO ražo lauksaimniecības agregātus, kas ir piekabināmi, pašgājēji vai darbojas stacionāri. Apskati SEKO lopbarības maisītāju-izdalītāju  plašo modeļu un aprīkojumu klāstu un sakomplektē sev piemērotāko risinājumu!

Teagle – tehnika ikviena lauksaimnieka vajadzībām

 


SIA Kalnakrogs ir svarīgi saviem klientiem piedāvāt kvalitatīvu un pārbaudītu produkciju, tādēļ mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem un stabiliem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem. Viens no šādiem uzticamiem tehnikas ražotājiem ir Teagle, kas 30 gadu darbības laikā ir pilnveidojis savu ražoto produkciju tā, lai tā būtu piemērota ikviena lauksaimniecībā strādājoša uzņēmuma vajadzībām. Teagle produkcijas klāstā ir smalcinātāji–izdalītāji pakaišiem un lopbarībai. Uzņēmuma ražotā tehnika izceļas ar augstu veiktspēju un izturību, kā arī ilgu derīgās lietošanas laiku. Smalcinātāja–izdalītāja iegāde ir efektīvs ilgtermiņa ieguldījums uzņēmuma attīstībā – tas palīdzēs samazināt darba spēka izmaksas, kā arī ļaus padarīt efektīvāku un ātrāku ražošanas procesu.  Teagle rūp, lai viņu ražotā tehnika sniegtu lauksaimniekiem maksimālo funkcionalitāti un lietderību, šī iemesla dēļ uzņēmums ir izstrādājis īpašu pēcpārdošanas servisu, kas palīdz uzņēmumam apkopot klientu atsauksmes un ieteikumus. Teagle apkopo un strukturē ikvienu saņemto atsauksmi un, balstoties uz klientu pieredzi, nemitīgi uzlabo ražošanas procesu, lai piedāvātu saviem klientiem tehniku, kas pilnībā atbilst viņu vēlmēm un ražošanas specifikai. Teagle ražo savu produkciju tā, lai ikviens uzņēmums, kas iegādājas Teagle smalcinātājus–izdalītājus, būtu drošs, ka tie palīdzēs uzlabot uzņēmuma efektivitātes un ražošanas rādītājus.

Kvalitatīva un ātra šķidrmēslu iestrāde augsnē

 

Kūtsmēsli ir universāls mēslošanas līdzeklis, kas uzlabo augsnes struktūru un paaugstina tās auglību. Latvijā izplatītāka ir mēslošana ar šķidrmēsliem, jo tā ir daudz vienkāršāka un nav tik laikietilpīga kā augsnes mēslošana ar pakaišu kūtsmēsliem. Latvijā kūtsmēslu iestrādāšanu augsnē regulē normatīvie akti, kas nosaka, ka šķidrie kūtsmēsli ir jāiestrādā augsnē 12 stundu laikā, lauku pēc mēslošanas aparot. Lai spētu ievērot normatīvos aktus un lauku mēslošana noritētu ātri un operatīvi, ir nepieciešama kvalitatīva lauksaimniecības tehnika. SIA Kalnakrogs piedāvā Īrijā bāzētā uzņēmuma Hi-Spec ražotās šķidrmēslu mucas, kas izceļas ar ilgu kalpošanas laiku, izcilu kvalitāti un izturīgu dizainu. Ir iespējams iegādāties tieši jūsu uzņēmuma ražošanas jaudai piemērotāko risinājumu – vienas riteņu ass, tandēma tipa riteņu asu vai trīs riteņu asu šķidrmēslu mucas. Arī mucas tilpumu ir iespējams izvēlēties, vadoties pēc katra uzņēmuma apstrādājamo lauku platības, ir iespējams izvēlēties šķidrmēslu mucas ar tilpumu, sākot no 3 660 litriem līdz pat 22 500 litriem. Vēl viens Hi-Spec šķidrmēslu mucu pluss ir to plašais papildaprīkojuma klāsts, kas sniedz iespējas katram uzņēmumam pielāgot šķidrmēslu mucas tā, lai tās maksimāli atvieglotu konkrētajam uzņēmumam mēslojuma pārvadāšanu un iestrādāšanu augsnē. Nenovērtē par zemu kvalitatīvas mēslošanas tehnikas pozitīvo pienesumu tavam uzņēmumam – kvalitatīva un auglīga augsne ir pamats labai ražai.  

Uzticies SIA Kalnakrogs profesionālajiem darbiniekiem, kas palīdzēs piemeklēt tieši tava uzņēmuma specifikai un ražošanas jaudai piemērotāko lauksaimniecības tehniku. Vairāk info www.kalnakrogs.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu