Vietējās ziņas

 • Biežākās kļūdas, ko cilvēki mēdz pieļaut, noformējot kredītu

  Pieprasījums veido piedāvājumu – tā ir sena patiesība, kas vienmēr noteikusi to, kā darbojas pasaules ekonomika. Tas attiecas arī uz finanšu un kreditēšanas jomu. Ja kredītpakalpojumi cilvēkiem nebūtu vajadzīgi, tad vienkārši nebūtu šādu pakalpojumu. Aizdevumi ir pieprasīti, jo tas ir veids, kā uzlabot savus dzīves apstākļus, attīstīt uzņēmējdarbību un īstenot ieceres, kurām uzreiz nav pietiekami daudz līdzekļu. 

 • Riepas autosportam: ar ko tās izceļas uz "ikdienas" riepu fona?

  Foto: Pixabay.com

  Ikdienas satiksmei un autosportam ir šis tas kopīgs, taču lielākoties tās ir divas pilnīgi dažādas pasaules, ko iespējams saskatīt arī ar neapbruņotu aci – autosportā ir pavisam cits ātrums, jauda un arī risks. Un, lai gan lielu lomu spēlē automašīnas virsbūve, dzinējs un vēl simts un viens faktors, pieminēšanas vērtas ir sporta auto paredzētās riepas. Ar ko tās atšķiras no "parastajām" riepām, uzzini raksta turpinājumā!

 • Reklāma un sludinājumi Bauskā, kas mainīs iepirkšanās pieredzi

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, un tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Bauskas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām, lai nav jāmēro tāls ceļš uz otru Latvijas pusi pēc nepieciešamās preces?

 • Batuts – dārza svētkiem

  Ik gadu arī tepat pie mums Latvijā cilvēki izvēlas savās privātmājās, to pagalmos, terasēs un dārzos radīt svētkus. Vairāk sabiedrībā šis pasākums ir zināms un atpazīstams kā dārza svētki. Cilvēki izsūta ielūgumus savām ģimenēm, tuvākajiem draugiem un paziņām, iespējams, pat kolēģiem un sāk gatavoties šai skaistajai dienai jau savlaicīgi. 

 • Meža pārdošana – tas nav tik vienkārši

  Tikai skatoties no malas, varētu šķist, ka meža uzturēšana un apsaimniekošana tāda bērnu spēlīte vien ir. Taču šajā procesā ir vesels lērums zemūdens akmeņu – jāzina ar mežu saistītie likumi un normatīvie akti, lai neiekultos kādā ķezā, bet, ja tā ir sanācis, jāuzņemas atbildība par visiem savā mežā izdarītajiem pārkāpumiem. Un kur tad nu vēl ikgadējais nekustamā īpašuma nodoklis, kas arī nemaksā tikai pāris eiro centu?

 • Riepu balansēšanas ābece

  Riepu balansēšana ir viens svarīgākajiem darbiņiem, kas jāveic, neskatoties uz to, vai riepa ir veca vai jauna. Pirms katras riepu sezonas sākuma tās ir obligāti jānobalansē visiem transportlīdzekļiem un nav svarīgi, vai jūs automašīnu aprīkojat ar vasaras vai ziemas riepām. Automātiski pirms kārtējās montāžas visaugstākajā līmenī to izdarīs MMK riepu servisā. Taču reizēm gadās, ka tā jāveic arī ārpus kārtas, proti, pirms pārejas uz ziemas vai vasaras riepām.

 • Kas ir ginekologs-endokrinologs un kad vērsties pie šī speciālista

  To, kas ir ginekologs, zina ikviena sieviete, jo bez šī ārsta viņas veselības aprūpe nav iedomājama. Bet kas ir ginekologs-endokrinologs? Ar ko nodarbojas šis ārsts, kāda ir viņa loma sieviešu reproduktīvās veselības uzraudzīšanā? 

 • 6 idejas, ko dāvināt mammai Ziemassvētkos

  Ziemassvētkos apdāvināmo cilvēku sarakstā noteikti ir arī mammas, kuras mūs vienmēr atceras visos svētkos, sniedz atbalstu un palīdzību ikvienā dzīves situācijā, tāpēc ir pelnījušas, ka arī mēs svētkos par viņām neaizmirstam. Ko uzdāvināt mammai Ziemassvētkos? Kā viņu pārsteigt un iepriecināt? 

 • Asinszāle un mārdadzis – kas jāzina par ārstnieciskiem augiem? 

  Foto: Shutterstock.com

  Rudens ir laiks, kad jāpievērš uzmanība savas imunitātes stiprināšanai un ķermeņa veselībai. Kā aizsargāt sevi ziemas periodā? Šodienas receptē ir ārstniecības augi, starp tiem: asinszāles laksti, kumelīte, mārdadzis. Vai zināt, kā tos pielietot ikdienas veselībai?

 • Ātrie kredīti no 20 gadiem – vai ir iespējams saņemt?

  20 gadi – laiks starp pilngadību un otro pilngadību, kas gaidāma 21 gada vecumā. Šķiet, ka šis vecums neieņem būtisku lomu, ja domājam par kredītu saņemšanu un izsniegšanu, taču tā nav. Pastāv ātrie kredīti no 20 gadiem, ko piešķir daži kredītdevēji, pieņemot, ka 20 gadu vecums ir tas laiks ikviena cilvēka dzīvē, kad apzinība un pārdomāta lēmumu pieņemšana ir savienojamas un ikdienišķas lietas. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem, kādas ir ātro kredītu priekšrocības un kur šāda veida aizņēmumus iespējams saņemt!