Afiša

DJ GUNCHS un grupa OLAS, Bauskas Pilskalna estrāde

DJ GUNCHS un grupa OLAS, Bauskas Pilskalna estrāde
DJ GUNCHS un grupa OLAS, Bauskas Pilskalna estrāde
KUR
KAD
Sestdiena, 25. augusts, 2018 17:00 - 23:59
Dj Gunchs ielūdz uz jubilejas koncertu Bauskā!

25.augustā, Bauskas Pilskalna estrādē populārais DJ Gunchs svinēs savu 22 gadu skatuves jubileju. Dj Gunchs šo gadu laikā ir sadarbojies gandrīz ar visiem populārākajiem pašmāju māksliniekiem, tostarp ar tādām grupām un izpildītājiem kā TUMSA, A EIROPA, MUSIQQ, GAIN FAST, TRANZĪTS, AIJA ANDREJEVA, LAURIS REINIKS un daudziem citiem.

Jubilejas pasākuma programma sāksies plkst.17.00 ar bērnu putu ballīti, kopā ar tīģerēniem, dīdžeju, dažādiem konkursiem, piepūšamām atrakcijām, popkornu un cukurvati.

Programmas nakts daļā, no plkst.22.00 uzstāsies Bauskas vietējie mākslinieki – NAKTS UN JĀNIS M kā arī hip hop mākslinieki no Rīgas - ARTŪRS M, ĢIRTS L, G’ SON.

Kā goda viesi, pirmoreiz Bauskā uzstāsies arī jauniešu kulta grupa “OLAS”.

Viņi pirmo reizi skaļi sevi pieteica jau četrus gadus atpakaļ ar hītu „Daudz naudas”. Tad popularitātes gājiens turpinājās ar veltījumu hokejistam Zemgum Girgensonam, basketbolistam Kristapam Porziņģim un pat Valsts prezidentam. 2017.gada aprīlī klajā nāca  apvienības debijas albūms "Ir klāt". Mākslinieki ir ļoti populāri ar savu tiešo un reizēm ļoti aso skatījumu uz aktuāliem jautājumiem sabiedrībā kopumā, tas arī viņus padara tik īpašus klausītāju vidū.

Viņi dzīvo pie mammas un viņiem nekādu priekšnieku nav!

Par dejām līdz pat agram rītam rūpēsies svētku jubilārs DJ Gunchs, kā arī DJ Constantineg.

Biļešu iepriekšpārdošana “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, degvielas uzpildes stacijās “Circle K’, kā arī Latvijas  pasta nodaļās.
Pirkt biļeti: