Afiša

Muzikālo strūklaku koncertuzvedums "Satikšanās pilsētā" Bauskas Pilskalna estrādē

Muzikālo strūklaku koncertuzvedums
Muzikālo strūklaku koncertuzvedums "Satikšanās pilsētā" Bauskas Pilskalna estrādē
KUR
KAD
Piektdiena, 23. augusts, 2013 22:00 - 23:00

23.augustā plkst.22.00 Bauskas Pilskalna estrādē norisināsies muzikālo strūklaku koncertuzvedums "Satikšanās pilsētā".

Tas ir vienīgais lielākais muzikālo strūklaku šovs Baltijā, kas īpaši veidots kā koncertuzvedums, kur uz vienas skatuves debesīs traucošas strūklaku šaltis sadejo ar dziedātājiem un dejotājiem.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja vērot multimediālo koncertuzvedumu par mūziku un mīlestību ar Latvijā unikālu muzikālo strūklaku šovu uz speciāli būvētas skatuves, uz kuras kāps rokmūziķis Atis Ieviņš, kurš publiku pārsteidz ne tikai ar "dzelzs rīkli", bet arī milzu enerģiju un lielisku skatuves harizmu, izcilā operdziedātāja ar plašu pieredzi ne tikai opermūzikā, bet arī popmūzikas un džeza žanrā - Ilona Bagele, kā arī šarmantie dejotāji Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs.

Koncertuzvedums sāksies ar video stāstu par to, kā trīs dažādi mākslinieki- jauna dejotāja, populāra operdziedātāja un talantīgs rokmūziķis meklē ceļu uz skatuves virsotnēm un savu dzīves piepildījumu, iejūtoties un izdzīvojot dažādu skatuves tēlu dzīves, līdz šo mākslinieku ceļi nejauši krustojas. Video stāsts ļaus skatītājiem sekot šo trīs izrādes varoņu reālajai dzīvei pēcāk uz skatuves.

Biļešu cenas: Ls 4 - Ls 6.

Biļetes nopērkamas Bauskas Kultūras centra un Biļešu paradīzes kasēs.