Banner 980x90

Ceraukstē Latvijas un Lietuvas kooperatīvu vadītāji spriedīs par sadarbību bioloģiskā piena realizācijā

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Lai pārrunātu nozīmīgākās norises piensaimniecībā, kā arī sadarbības iespējas bioloģiskā piena realizācijā, otrdien, 12.janvārī, Bauskas novada Ceraukstē tiksies Latvijas un Lietuvas lauksaimnieku organizāciju vadība, aģentūru LETA informēja biedrības "Zemnieku saeima" pārstāvji.

Lauksaimnieku tikšanās notiks plkst.11.00 Bauskas novada Ceraukstes pagastā, viesnīcā "Rožmalas".

Diskusijas par kopīgu piena kooperatīvu rīcību aizsākās jau tikšanās reizē pagājušā gadā Lietuvā. Uz to, kā situācija ir mainījusies, kopīgi atskatīsies Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) valdes priekšsēdētāja vietniece un kooperatīva "Piena ceļš" valdes priekšsēdētāja Ilze Aizsilniece un Lietuvas Lauksaimniecības kameras vadītājs Andriejus Stančiks.

Latvijas puses pārstāvji ir sagatavojuši arī virkni būtisku jautājumu, kurus izvirzīs kopīgām diskusijām. Par tuvākās desmitgades nozares attīstības perspektīvu pasākumā uzstāsies LLKA Piena nozares darba grupas vadītāja un LPKS "Pienupīte" valdes priekšsēdētāja Mirdza Feldmane. Par izaicinājumiem Eiropas Savienības kontekstā runās "Zemnieku saeimas" priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja.

Pasākuma dalībnieki kopīgi diskutēs arī par Baltijas valstu pieredzi piena kvalitātes noteikšanā un iespējām sadarboties Latvijas un Lietuvas kooperatīviem ekoloģiskā piena realizācijā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)