Eccal briketes un apkures granulas ar lielisku kvalitāti, pievilcīgu cenu – videi draudzīgs un izdevīgs kurināmais

Izvēloties sev piemērotāko apsildes sistēmu, jāpadomā, vai tas ir rentabli ilgtermiņā. Apkures iespējas ir dažādas, un, meklējot īsto, jāapsver daudzi faktori. Briketes un granulas ir cilvēkam un videi draudzīgs kurināmais materiāls, kā arī diezgan izdevīgs. Pasaules fosilo kurināmo tirgus ir visai nestabils, tādēļ cenas var svārstīties dažādu neparedzamu politisko un ekonomisko stāvokļu dēļ. Tādēļ ir vērts apsvērt koka produkciju, kur stabila un mērena cena nodrošināta jau gadiem ilgi. 
Koksnes granulas tiek ražotas no tādiem atjaunojamiem materiāliem kā zāģu skaidas, ņemot vērā to, ka 52 % Latvijas teritorijas ir tieši meži, izejmateriāliem ir stabila pieeja ar nemainīgu cenu. Eccal ir sertificēts uzņēmums, kas ražo augstvērtīgu, laboratorijas pārbaudītu produkciju, piedāvājot to gan Latvijā, gan arī Eiropā.
 
Uzņēmums piedāvā kokskaidu granulas, kā arī kokskaidu briketes no ražotājiem Latvijā un Krievijā. Produktu klāstā varēsiet atrast:
Enplus Sertificētas A1 klases Premium granulas, kuru diametrs ir 6mm, ar pelnu saturu ne augstāku par 5%;
• nesertificētas granulas ar līdzvērtīgu kvalitāti, kas ir A1 granulu alternatīva par izdevīgāku cenu. Šīs granulas ir populāras vairākās Eiropas valstīs, un sakarā ar samazinātām granulu kvalitātes prasībām tās iespējams piedāvāt par izdevīgāku cenu;
• bērza briketes un skujkoku briketes (skaidu briketes neprasa specifiskas krāsns uzstādīšanu un ir diezgan laba alternatīva malkai, nodrošinot līdz pat 50% augstāku energoefektivitāti).
 
Briketes cena atkarīga no materiāla, kas ir skujkoks vai bērzs. Uzņēmums piedāvā arī lētas briketes, un, iegādājoties pilnu kravu (21 tonna), iespējams saņemt piegādi ar ievērojamu atlaidi. Iespējama arī granulas akcija, iegādājoties pilnu kravu, līdzīgi kā briketes. Granulas cena atkarīga no izvēlētajām granulām: Economy A1, Economy A1 Premium vai Eccal Verde. Granulas tiek ražotas no skujkoka, bērza vai priedes, iespējams arī šo izejmateriālu maisījums.

Lai uzzinātu vairāk, ieskaties https://eccal.eu/ un izvēlies sev piemērotāko. Ar uzņēmuma pārstāvjiem varat sazināties pa telefonu +371 26 111 521.
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu