Kūdras ražotāja "Greenyard Horticulture Latvia" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 11,1%

Kūdras ražotājs AS "Greenyard Horticulture Latvia" (iepriekš "Misas kūdra") pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.martam, strādāja ar 9,493 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,1% vairāk nekā gadu iepriekš.

Rīga, 14.dec., LETA. Kūdras ražotājs AS "Greenyard Horticulture Latvia" (iepriekš "Misas kūdra") pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.aprīļa līdz 2018.gada 31.martam, strādāja ar 9,493 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 56% - līdz 1,534 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Greenyard Horticulture Latvia" pagājušajā finanšu gadā palielināja substrātu ražošanu kūdras pārstrādes cehā, taču nelabvēlīgo laika apstākļu dēļ nedaudz samazinājās kūdras ieguves apmērs. Vienlaikus kompānija palielināja produkcijas noieta tirgu, pateicoties maisos fasētās kūdras produkcijas ražošanai. Pēc "Greenyard Horticulture Latvia" vadības vēstītā, uzņēmums turpmāk plāno palielināt pārstrādātās kūdras produkcijas apmērus, lai nodrošinātu apgrozījuma pieaugumu un rentabilitātes saglabāšanu. Tajā pašā laikā kompānijas vadība atzīmē, ka Latvijas kūdras nozares ilgtermiņa perspektīvu pasliktina dabas resursu nodokļa palielināšana, purvu nomas maksas palielinājums un darbaspēka nepietiekamība. Nākamajā finanšu gadā kompānija par galveno uzdevumu ir izvirzījusi kāpināt realizācijas apmēru, kā arī palielināt kūdras ieguves apmēru jaunajās platībās un rekonstruētajās grieztās kūdras ieguves bijušajās platībās. Iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.aprīļa līdz 2017.gada 31.martam, "Greenyard Horticulture Latvia" strādāja ar 8,542 miljonu eiro apgrozījumu un guva peļņu 983 644 eiro apmērā. Kompānija "Greenyard Horticulture Latvia" reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,138 miljoni eiro. Kompānijas lielākais īpašnieks ir Beļģijas "Peatinvest N.V." (99,23%).

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)