Kur pirkt labus depilācijas un vaksācijas produktus?

Pandēmijas laiks mudinājis daudzas sievietes arvien vairāk pievērsties skaistumkopšanas procedūrām mājas apstākļos. Tam par iemeslu nav tikai ierobežotās iespējas apmeklēt salonus, bet arī vēlme samazināt izdevumus un galu galā – apgūt kaut ko jaunu. Viena no aktuālākajām skaistuma procedūrām ir nevēlamā apmatojuma likvidēšana. Ja agrāk tas darīts salonā ar vaksāciju vai citām metodēm, tad ir iespēja šādas metodes izmantot arī mājās. Kā to darīt un kur iegādāties uzticamus produktus matiņu likvidēšanai?

Vaksāciju un depilāciju var veikt arī mājās
Vaksāciju, depilāciju un citas matiņu likvidēšanas procedūras iespējams veikt ne tikai skaistumkopšanas salonos. Ar to varat tikt galā arī mājas apstākļos, izmantojot atbilstošus līdzekļus un piederumus. Kāpēc ir vērts apgūt matiņu noņemšanas prasmi un darīt to mājās? Jo tā ir iespēja veikt procedūras tieši tad, kad jums ir ērti un kad tas nepieciešams, nevis gaidīt pierakstu salonā. Tāpat mājās veikta vaksācija vai depilācija izmaksā mazāk, saudzējot budžetu. Iegādājoties profesionālus un efektīvus līdzekļus lietošanai mājās, jebkurā brīdī var sakopt savu ķermeni un pilnībā izbaudīt atpūtu, ballītes, svinības un romantiskus randiņus.

Kas nepieciešams vaksācijai mājas apstākļos
Lai varētu veikt vaksāciju paša spēkiem, pirms tam jāsagādā vajadzīgie piederumi un līdzekļi ādas aprūpei un vaska uzklāšanai. 

 • Vasks depilācijai
  Vasks depilācijai pieejams dažāda izmēra iepakojumos, piemēram, bundžās vai kapsulu veidā, kārtridžos un granulu veidā. Šķidrais vasks ātrāk kūst un atdziest, ar to jārīkojas ātrāk. Tā ir piemērota izvēle, ja grib atbrīvot no matiņiem lielākus ādas laukumus. Cietie vaski silst lēnāk, tos var noraut bez papīra strēmeles. Vairāk piemēroti nelielu laukumu apstrādei.
 • Sildītājs vaskam
  Sildītājs vaskam ir ļoti noderīga ierīce, kas ir lielisks ieguldījums, ja zināt, ka regulāri veiksiet vaksāciju mājās. Vaska sildītājs ļauj ērti uzsildīt vasku līdz vajadzīgajai temperatūrai un konsistencei. Pērkot vaska sildītāju, pārliecinieties, ka tas piemērots izvēlētajam vaska veidam un tā iepakojumiem.
 • Vaksācijas papīrs un lāpstiņas
  Papīru uzklāj uz šķidrā vaska, lai norautu matiņus. To var iegādāties jau sagatavotās strēmelēs vai lielākā rullī, kur tas jāsagriež pašam. Ar lāpstiņām vasku ir ērti uzklāt uz ādas un izlīdzināt. Ņemot vērā, ka uzsildītais vasks ir diezgan silts, tad bez lāpstiņas procedūras laikā neiztikt. Arī šie piederumi iegādājami jau lielākā iepakojumā un pietiks ilgākam laikam.
 • Līdzekļi ādas kopšanai
  Āda pirms un pēc vaksācija ir jākopj ar piemērotiem līdzekļiem – losjoniem, želejām, krēmiem, kas sagatavo un nomierina ādu, mazina kairinājumu.

Kā mājās izmantot depilācijas krēmu
Depilācijas krēms ir piemērota matiņu likvidēšanas metode, ja ir zems sāpju slieksnis un vaksācija nešķiet komfortabla. Vai arī var kombinēt vaksāciju lielajiem un mazāk jutīgajiem ādas laukumiem, bet depilācijas krēmu tādām zonām kā seja, paduses, bikini. Depilācijas krēms papildināts ar sastāvdaļām, kas mitrina, mīkstina, baro un atjauno ādu. Lai noņemtu matiņus ar depilācijas krēmu, nav vajadzīgs papildu aprīkojums. Nepieciešams tikai iepakojums ar krēmu un lāpstiņa uzklāšanai, kā arī silts ūdens, ar kuru noskalot krēma paliekas. 

Procedūra aizņem vien pāris minūtes, kā rezultātā tiek iegūta maiga un gluda āda bez matiņiem. Efekts var saglabāties no vairākām dienām līdz pat nedēļai un ilgāk. Tas atkarīgs no hormonālā fona, arī matiņu īpatnībām. Depilācijas krēmā esošās ķīmiskās vielas iedarbojas uz matiņu sastāvu tā, ka tie virs ādas tiek atdalīti un ir viegli noņemami kopā ar krēmu. Izvēloties depilācijas krēmu kā matiņu likvidēšanas metodi, jāatceras, ka šis produkts jālieto ar īpašu piesardzību un stingri jāievēro norādes. Jāizvēlas konkrētajai ķermeņa zonai piemērots depilācijas krēms. Depilācijas krēmu nedrīkst:

 • izmantot, ja tam beidzies derīguma termiņš;
 • lietot tuvu gļotādām – acīm, nāsīm, intīmajām zonām;
 • izmantot uz bojātas un sakairinātas ādas;
 • turēt ilgāk, nekā norādīts instrukcijā;
 • uzklāt ar pirkstiem.

Salonline.lv – plašs depilācijas un vaksācijas produktu klāsts
Lai depilācija ar vasku vai krēmu mājas apstākļos būtu efektīva, droša un ērta, būtiski izvēlēties augstas kvalitātes profesionālos līdzekļus un piederumus. Tie ir radīti, lai sasniegtu maksimālu rezultātu, to sastāvs ir saudzīgs un kopjošs, kā arī atbilst visiem higiēnas un drošības standartiem, kas jāievēro skaistumkopšanas procedūru laikā. 

Profesionāli līdzekļi  vaksācijai un depilācijai plašā klāstā un par lieliskām cenām nopērkami interneta veikalā SALONLINE.LV, kas piedāvā skaistumkopšanas preces ne tikai nozares profesionāļiem, bet ikvienam interesentam lietošanai mājas apstākļos. Tā ir brīnišķīga iespēja iegādāties un izmantot to pašu, kas atrodas skaistumkopšanas meistaru plauktiņos. Salonline klāstā atrodami kvalitatīvi vaski un cukura pastas, produkti jutīgai ādai, depilācijas krēmi, kosmētika pēc vaksācijas, kā arī visi vajadzīgie vaksācijas un depilācijas piederumi.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu