Banner 980x90

Zemgalē meitene pēc izjādes ar zirgu nogādāta slimnīcā ar atslēgas kaula lūzumu

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Aizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama vairākiem bērniem, kā arī pieaugušajiem, kuri dažādos sadzīves negadījumos krītot guvuši kaulu lūzumus, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Zemgalē 11 gadus veca meitene izjādes laikā nokritusi no zirga un nogādāta slimnīcā ar atslēgas kaula lūzumu.

Savukārt kāds deviņgadīgs puika, saskaņā ar mātes teikto, mājās vingrojis un ar atmuguriski atsities pret grīdu, gūstot pakauša kaula lūzumu.

Tikmēr Vidzemē 45 gadus vecs vīrietis nokritis no šķūņa trepēm uz betona grīdas. Viņš nogādāts slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula traumu.

Savukārt 38 gadus vecs vīrietis Vidzemē ar politraumu slimnīcā ievests pēc tam, kad alkohola reibumā kāpis labot jumtu un kritis no četru metru metru augstuma.

Nelaimes gadījums Vidzemē noticis arī kādā kokzāģētavā, kur darbu laikā 56 gadus vecam vīrietim pa seju trāpījis dēlis. Cietušais nogādāts slimnīcā Rīgā ar žokļa kaula un citu galvas kaulu lūzumiem.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1148 izsaukumiem, no tiem 198 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)