Vietējās ziņas

 • Riepu balansēšanas ābece

  Riepu balansēšana ir viens svarīgākajiem darbiņiem, kas jāveic, neskatoties uz to, vai riepa ir veca vai jauna. Pirms katras riepu sezonas sākuma tās ir obligāti jānobalansē visiem transportlīdzekļiem un nav svarīgi, vai jūs automašīnu aprīkojat ar vasaras vai ziemas riepām. Automātiski pirms kārtējās montāžas visaugstākajā līmenī to izdarīs MMK riepu servisā. Taču reizēm gadās, ka tā jāveic arī ārpus kārtas, proti, pirms pārejas uz ziemas vai vasaras riepām.

 • Kas ir ginekologs-endokrinologs un kad vērsties pie šī speciālista

  To, kas ir ginekologs, zina ikviena sieviete, jo bez šī ārsta viņas veselības aprūpe nav iedomājama. Bet kas ir ginekologs-endokrinologs? Ar ko nodarbojas šis ārsts, kāda ir viņa loma sieviešu reproduktīvās veselības uzraudzīšanā? 

 • 6 idejas, ko dāvināt mammai Ziemassvētkos

  Ziemassvētkos apdāvināmo cilvēku sarakstā noteikti ir arī mammas, kuras mūs vienmēr atceras visos svētkos, sniedz atbalstu un palīdzību ikvienā dzīves situācijā, tāpēc ir pelnījušas, ka arī mēs svētkos par viņām neaizmirstam. Ko uzdāvināt mammai Ziemassvētkos? Kā viņu pārsteigt un iepriecināt? 

 • Asinszāle un mārdadzis – kas jāzina par ārstnieciskiem augiem? 

  Foto: Shutterstock.com

  Rudens ir laiks, kad jāpievērš uzmanība savas imunitātes stiprināšanai un ķermeņa veselībai. Kā aizsargāt sevi ziemas periodā? Šodienas receptē ir ārstniecības augi, starp tiem: asinszāles laksti, kumelīte, mārdadzis. Vai zināt, kā tos pielietot ikdienas veselībai?

 • Ātrie kredīti no 20 gadiem – vai ir iespējams saņemt?

  20 gadi – laiks starp pilngadību un otro pilngadību, kas gaidāma 21 gada vecumā. Šķiet, ka šis vecums neieņem būtisku lomu, ja domājam par kredītu saņemšanu un izsniegšanu, taču tā nav. Pastāv ātrie kredīti no 20 gadiem, ko piešķir daži kredītdevēji, pieņemot, ka 20 gadu vecums ir tas laiks ikviena cilvēka dzīvē, kad apzinība un pārdomāta lēmumu pieņemšana ir savienojamas un ikdienišķas lietas. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem, kādas ir ātro kredītu priekšrocības un kur šāda veida aizņēmumus iespējams saņemt!

 • Vēlme pēc jaunas matu krāsas: kā nekļūdīties matu krāsu izvēlē

  Foto: Shutterstock.com

  Matu krāsošana mājas apstākļos ir kļuvusi ārkārtīgi vienkārša, un ražotāji piedāvā arvien inovatīvākus krāsu sastāvus, kas sola perfektu matu toni un struktūras uzlabošanu. Tiesa kas tiesa – jauns matu tonis viegli var atrisināt tādas problēmas kā neapmierinātība ar savu izskatu, sirmuma parādīšanās vai vienkārši vēlme ieviest izmaiņas savā tēlā. Taču, pirms meties krāsu virpulī, ieklausies Drogas sagatavotajos ieteikumos matu krāsu izvēlē.

 • 5 pazīmes, ka zobārstniecība ir bērnam draudzīga

  Zobārstniecība, uz kuru bērns dodas ar prieku un bez bailēm – vai tas ir iespējams? Jā, ja izvēlēta mūsdienīga bērnu zobārstniecība, kas ir parūpējusies par mazo pacientu fizisko un emocionālo komfortu.

 • 3 iemesli, kāpēc īstermiņa kredīts bez ķīlas nezaudē popularitāti

  Foto: Shutterstock.com

  Lai gan par budžeta plānošanas nozīmi runā arvien vairāk, pilnībā izvairīties no neieplānotiem tēriņiem pagaidām nav izdevies nevienam cilvēkam. Ja bankas kontā ir pietiekami lieli iekrājumi, kas ļauj apmaksāt teju jebkuru pirkumu – lieliski, taču lielākai cilvēku daļai jāiztiek ar ierobežotām finansēm. Visātrākais veids, kā iegūt papildu naudu, ir īstermiņa kredīts bez ķīlas. Tas var palīdzēt apmaksāt negaidītu rēķinu, steidzamu remontu un segt citas budžetā neieplānotās izmaksas.

 • Izdari pareizo izvēli – ieskaties Comparo.me un iegādādājies pakalpojumus gudri!

  Salīdzinoši zema cena, augsta kvalitāte un plašas izvēles iespējas – vai tiešām tas ir iespējams? Jā! Mūsdienās, kad piedāvājums nereti pārspēj pieprasījumu, ir apgrūtināta izvēles pieņemšana, jo nākas apjukt iespēju virpulī. Kam būtu nepieciešams pievērst uzmanību, izvēloties kādu no pakalpojumiem? Par to uzzini, apmeklējot Comparo.me, jo tieši šis salīdzināšanas portāls izceļas ar salīdzinoši augstāko kvalitāti un plašāko informācijas klāstu. Šajā mājaslapā iespējams uzzināt par galvenajiem kredītu veidiem, apdrošināšanas polišu darbību, viesnīcu izvēli ceļojumu laikā un daudz ko citu. Kāpēc izvēlēties Comparo.me piedāvāto salīdzināšanu? Par to lasi raksta turpinājumā!

 • Seko līdzi aktuālajiem sporta notikumiem draudzīgā atmosfērā

  Šobrīd pasaulē ir tik ļoti daudz un dažādu sporta veidu, ar katru dienu arvien lielāku popularitāti iemanto arī līdz šim ne tik zināmi vai atpazīstami sporta veidi, sportistu komandas un spēlētāji. Mūsdienās sports ir kļuvis par vienu no svarīgākajām brīvā laika pavadīšanas iespējām, sastāvdaļa, ko grūti aizstāt ar kaut ko citu. Ikdienas skrējienā cilvēki tik un tā atrod laiku tam, lai noskatītos sev sirdij tuvu sporta spēli, pafanotu par savu iemīļoto komandu un vismaz reizi dienā atvērtu kādu ziņu lapu par sportu. Tas nekas, ja pats ar sportu ikdienā nenodarbojas, tas netraucē būt sporta entuziastam un just līdzi, esot kvēlākajam fanam.