Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties Ziemassvētku dāvanas bērniem

  Gatavojoties Ziemassvētkiem, darāmo darbu saraksts noteikti ir garš un tajā ir arī punkts par dāvanu iegādi. Ja jums ir bērni, tad skaidrs, ka atbildīgākais uzdevums ir tieši Ziemassvētku dāvanas bērniem, jo viņiem svētku laiks lielā mērā saistās tieši ar dāvanām. It īpaši tad, ja viņi vēl tic, ka dāvanas tiešām nes Ziemassvētku vecītis. 

 • Ko tu dari savas sirds veselības labā? Daži ieteikumi no kardiologiem

  Sirds ir mūsu organisma motors, kas ik mirkli pacietīgi pumpē asinis, nodrošinot to apriti visā organismā. Tieši no sirds veselības un darbaspējas ir atkarīgs, cik kvalitatīvu un ilgu mūžu cilvēks nodzīvos. Tāpēc par sirds veselību ir jādomā jau profilaktiskā aspektā, nevis jāgaida, kad būs jācīnās ar sekām. Katrs no mums ik dienu var izdarīt izvēles un veikt darbības, kas nāks par labu sirds veselībai. Lūk, dažas lietas, ko kardiologi iesaka ikvienam, lai dzīvotu veselīgu, kvalitatīvu dzīvi un profilaktiski pasargātu sirdi no dažādām iespējamajām saslimšanām. 

 • Multi Pocket matrači no matraču veikala Erti.lv gan "pūcei", gan "cīrulim"

  Katra cilvēka vajadzības pēc miega un tā daudzuma ir atšķirīgas. Kāds ērti aizmieg trokšņainā vidē, citam nepieciešams pilnīgs klusums, bet vēl kādam vislabākais miegs ir pie atvērta loga. Tomēr visus cilvēkus vieno tas, ka guļam uz matračiem. 

 • Biežākās kļūdas, ko cilvēki mēdz pieļaut, noformējot kredītu

  Pieprasījums veido piedāvājumu – tā ir sena patiesība, kas vienmēr noteikusi to, kā darbojas pasaules ekonomika. Tas attiecas arī uz finanšu un kreditēšanas jomu. Ja kredītpakalpojumi cilvēkiem nebūtu vajadzīgi, tad vienkārši nebūtu šādu pakalpojumu. Aizdevumi ir pieprasīti, jo tas ir veids, kā uzlabot savus dzīves apstākļus, attīstīt uzņēmējdarbību un īstenot ieceres, kurām uzreiz nav pietiekami daudz līdzekļu. 

 • Riepas autosportam: ar ko tās izceļas uz "ikdienas" riepu fona?

  Foto: Pixabay.com

  Ikdienas satiksmei un autosportam ir šis tas kopīgs, taču lielākoties tās ir divas pilnīgi dažādas pasaules, ko iespējams saskatīt arī ar neapbruņotu aci – autosportā ir pavisam cits ātrums, jauda un arī risks. Un, lai gan lielu lomu spēlē automašīnas virsbūve, dzinējs un vēl simts un viens faktors, pieminēšanas vērtas ir sporta auto paredzētās riepas. Ar ko tās atšķiras no "parastajām" riepām, uzzini raksta turpinājumā!

 • Reklāma un sludinājumi Bauskā, kas mainīs iepirkšanās pieredzi

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, un tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Bauskas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām, lai nav jāmēro tāls ceļš uz otru Latvijas pusi pēc nepieciešamās preces?

 • Batuts – dārza svētkiem

  Ik gadu arī tepat pie mums Latvijā cilvēki izvēlas savās privātmājās, to pagalmos, terasēs un dārzos radīt svētkus. Vairāk sabiedrībā šis pasākums ir zināms un atpazīstams kā dārza svētki. Cilvēki izsūta ielūgumus savām ģimenēm, tuvākajiem draugiem un paziņām, iespējams, pat kolēģiem un sāk gatavoties šai skaistajai dienai jau savlaicīgi. 

 • Meža pārdošana – tas nav tik vienkārši

  Tikai skatoties no malas, varētu šķist, ka meža uzturēšana un apsaimniekošana tāda bērnu spēlīte vien ir. Taču šajā procesā ir vesels lērums zemūdens akmeņu – jāzina ar mežu saistītie likumi un normatīvie akti, lai neiekultos kādā ķezā, bet, ja tā ir sanācis, jāuzņemas atbildība par visiem savā mežā izdarītajiem pārkāpumiem. Un kur tad nu vēl ikgadējais nekustamā īpašuma nodoklis, kas arī nemaksā tikai pāris eiro centu?

 • Riepu balansēšanas ābece

  Riepu balansēšana ir viens svarīgākajiem darbiņiem, kas jāveic, neskatoties uz to, vai riepa ir veca vai jauna. Pirms katras riepu sezonas sākuma tās ir obligāti jānobalansē visiem transportlīdzekļiem un nav svarīgi, vai jūs automašīnu aprīkojat ar vasaras vai ziemas riepām. Automātiski pirms kārtējās montāžas visaugstākajā līmenī to izdarīs MMK riepu servisā. Taču reizēm gadās, ka tā jāveic arī ārpus kārtas, proti, pirms pārejas uz ziemas vai vasaras riepām.

 • Kas ir ginekologs-endokrinologs un kad vērsties pie šī speciālista

  To, kas ir ginekologs, zina ikviena sieviete, jo bez šī ārsta viņas veselības aprūpe nav iedomājama. Bet kas ir ginekologs-endokrinologs? Ar ko nodarbojas šis ārsts, kāda ir viņa loma sieviešu reproduktīvās veselības uzraudzīšanā?