Vietējās ziņas

 • Riepas autosportam: ar ko tās izceļas uz "ikdienas" riepu fona?

  Foto: Pixabay.com

  Ikdienas satiksmei un autosportam ir šis tas kopīgs, taču lielākoties tās ir divas pilnīgi dažādas pasaules, ko iespējams saskatīt arī ar neapbruņotu aci – autosportā ir pavisam cits ātrums, jauda un arī risks. Un, lai gan lielu lomu spēlē automašīnas virsbūve, dzinējs un vēl simts un viens faktors, pieminēšanas vērtas ir sporta auto paredzētās riepas. Ar ko tās atšķiras no "parastajām" riepām, uzzini raksta turpinājumā!

 • Reklāma un sludinājumi Bauskā, kas mainīs iepirkšanās pieredzi

  Aktīvo interneta lietotāju skaits Latvijā sasniedzis 80%, un jau 79% no tiem iepērkas tiešsaistē. Šis rādītājs katru gadu pieaug, un tāpēc aizvien aktuālāks kļūst jautājums par to, cik ērti vai vienkārši ir iepirkties sludinājumu portālos, kas vienmēr gozējušies populārāko portālu augstākajās vietās. Bet ko darīt Bauskas iedzīvotājiem, kas vēlas atrast informāciju un sludinājumus tikai par savu reģionu – tuvāk mājām, lai nav jāmēro tāls ceļš uz otru Latvijas pusi pēc nepieciešamās preces?

 • Batuts – dārza svētkiem

  Ik gadu arī tepat pie mums Latvijā cilvēki izvēlas savās privātmājās, to pagalmos, terasēs un dārzos radīt svētkus. Vairāk sabiedrībā šis pasākums ir zināms un atpazīstams kā dārza svētki. Cilvēki izsūta ielūgumus savām ģimenēm, tuvākajiem draugiem un paziņām, iespējams, pat kolēģiem un sāk gatavoties šai skaistajai dienai jau savlaicīgi. 

 • Riepu balansēšanas ābece

  Riepu balansēšana ir viens svarīgākajiem darbiņiem, kas jāveic, neskatoties uz to, vai riepa ir veca vai jauna. Pirms katras riepu sezonas sākuma tās ir obligāti jānobalansē visiem transportlīdzekļiem un nav svarīgi, vai jūs automašīnu aprīkojat ar vasaras vai ziemas riepām. Automātiski pirms kārtējās montāžas visaugstākajā līmenī to izdarīs MMK riepu servisā. Taču reizēm gadās, ka tā jāveic arī ārpus kārtas, proti, pirms pārejas uz ziemas vai vasaras riepām.

 • Kas ir ginekologs-endokrinologs un kad vērsties pie šī speciālista

  To, kas ir ginekologs, zina ikviena sieviete, jo bez šī ārsta viņas veselības aprūpe nav iedomājama. Bet kas ir ginekologs-endokrinologs? Ar ko nodarbojas šis ārsts, kāda ir viņa loma sieviešu reproduktīvās veselības uzraudzīšanā? 

 • 6 idejas, ko dāvināt mammai Ziemassvētkos

  Ziemassvētkos apdāvināmo cilvēku sarakstā noteikti ir arī mammas, kuras mūs vienmēr atceras visos svētkos, sniedz atbalstu un palīdzību ikvienā dzīves situācijā, tāpēc ir pelnījušas, ka arī mēs svētkos par viņām neaizmirstam. Ko uzdāvināt mammai Ziemassvētkos? Kā viņu pārsteigt un iepriecināt? 

 • Asinszāle un mārdadzis – kas jāzina par ārstnieciskiem augiem? 

  Foto: Shutterstock.com

  Rudens ir laiks, kad jāpievērš uzmanība savas imunitātes stiprināšanai un ķermeņa veselībai. Kā aizsargāt sevi ziemas periodā? Šodienas receptē ir ārstniecības augi, starp tiem: asinszāles laksti, kumelīte, mārdadzis. Vai zināt, kā tos pielietot ikdienas veselībai?

 • Ātrie kredīti no 20 gadiem – vai ir iespējams saņemt?

  20 gadi – laiks starp pilngadību un otro pilngadību, kas gaidāma 21 gada vecumā. Šķiet, ka šis vecums neieņem būtisku lomu, ja domājam par kredītu saņemšanu un izsniegšanu, taču tā nav. Pastāv ātrie kredīti no 20 gadiem, ko piešķir daži kredītdevēji, pieņemot, ka 20 gadu vecums ir tas laiks ikviena cilvēka dzīvē, kad apzinība un pārdomāta lēmumu pieņemšana ir savienojamas un ikdienišķas lietas. Turpini lasīt rakstu un uzzini, kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem, kādas ir ātro kredītu priekšrocības un kur šāda veida aizņēmumus iespējams saņemt!

 • Vēlme pēc jaunas matu krāsas: kā nekļūdīties matu krāsu izvēlē

  Foto: Shutterstock.com

  Matu krāsošana mājas apstākļos ir kļuvusi ārkārtīgi vienkārša, un ražotāji piedāvā arvien inovatīvākus krāsu sastāvus, kas sola perfektu matu toni un struktūras uzlabošanu. Tiesa kas tiesa – jauns matu tonis viegli var atrisināt tādas problēmas kā neapmierinātība ar savu izskatu, sirmuma parādīšanās vai vienkārši vēlme ieviest izmaiņas savā tēlā. Taču, pirms meties krāsu virpulī, ieklausies Drogas sagatavotajos ieteikumos matu krāsu izvēlē.

 • 5 pazīmes, ka zobārstniecība ir bērnam draudzīga

  Zobārstniecība, uz kuru bērns dodas ar prieku un bez bailēm – vai tas ir iespējams? Jā, ja izvēlēta mūsdienīga bērnu zobārstniecība, kas ir parūpējusies par mazo pacientu fizisko un emocionālo komfortu.