Vietējās ziņas

 • Kā korporatīvie pasākumi palīdz saliedēt kolektīvu?

  Foto: Pixabay.com

  Lielā daļā uzņēmumos ik pa laikam norisinās dažādi korporatīvie pasākumi, kas paredzēti vai nu kopīgu svētku atzīmēšanai, vai kolektīva saliedēšanai. Tieši darbinieku team building ir lielākais izaicinājums daudziem vidējiem un lielajiem uzņēmumiem, kuru panākumi uzņēmējdarbībā var būt tieši atkarīgi no tā, cik labi viņu darbinieki sastrādājas viens ar otru. Tāpēc ir svarīgi izprast to, kā tieši korporatīvie pasākumi var uzlabot kolektīva vienotību un saliedētību!

 • 10 lietas, kas jāņem vērā, piesakoties angļu valodas kursiem

  Foto: Shutterstock.com

  Cilvēkiem patīk dažnedažādi jauni sākumi – pirmdiena, mēneša pirmais datums vai pat jauns gads. Intuitīvi šķiet, ka tas būs īstais laiks, lai sāktu ko jaunu vai paveiktu ko sen plānotu. Kā būtu ar angļu valodas kursiem?

 • 10 radošas, maciņam draudzīgas idejas, kā pārsteigt mīļoto Valentīndienā

  Foto: Shutterstock.com

  Tuvojoties Valentīndienai, daudzi sāk domāt par to, kā iepriecināt un pārsteigt mīļoto. Labā ziņa visiem, kuri vēlas pasniegt ko īpašu, neiztērējot veselu bagātību – dāvanām nav jābūt dārgām, lai tās būtu īpašas un atmiņā paliekošas, ir nepieciešams tikai mazliet radošuma un skaists rezultāts garantēts. Turpinājumā dažas idejas, kas īstenojamas bez liela līdzekļu ieguldījuma. 

 • VIA SMS – nauda vienas īsziņas attālumā

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Ilglaicīgus plānus šobrīd kaļ vien retais. Mūsdienās cilvēki lēmumus pieņem zibenīgi, maina savas ieceres un izmanto acumirklīgas izdevības. Taču algas dienu elastīgā domāšana nav skārusi. Tā nemainīgi ir reizi mēnesī un nav pielūdzama. Tādēļ reizēm nepieciešams aizņēmums, lai tiktu galā ar pēkšņiem, bet neatliekamiem tēriņiem.

 • Parocīgi naudas aizdevumi Tavu ieceru piepildīšanai

  Foto: Pixabay.com

  Vai Tev ir plāns, kā rīkoties neparedzētā situācijā, kad vajadzīga nauda?. Protams, vislabāk ir atvēlēt mēneša budžetā noteiktu summu neplānotiem tēriņiem, taču ne vienmēr tas ir iespējams. Dzīvē var gadīties jebkas, un bieži vien vajadzīgā summa ir krietni lielāka nekā atlikums bankas kontā. Šajā situācijā parocīgi var būt naudas aizdevumi – nebanku kredītdevēju pakalpojums, kas ir pieejams bez dokumentu iesniegšanas un ilgas gaidīšanas. Uzzini vairāk par ātro kredītu priekšrocībām!

 • Prasmīga telpu uzkopšana prasa savlaicīgu sagatavošanos

  Foto: Pixabay.com

  Ja sāc apsvērt domu ieguldīt līdzekļus jaunā koka grīdā, tad zini, ka tas ir labs lēmums. Lai par savu izvēli justos pārliecināts arī ilgtermiņā, liela vērība jāpiegriež grīdas kopšanai. Nenoliedzami grīda, kurai laicīgi pievērsta rūpīga uzmanība un saprātīga kopšana, izskatīsies labi ilgāk. Lasi tālāk, lai telpu uzkopšana Tev vairs nesagādātu galvassāpes un uzzinātu, kā prasmīgi kopt koka grīdas segumu.

 • Telefoni toreiz un tagad – 4 to nozīmīgākās funkcijas

  Foto: 1a.lv

  No milzīgas kastes līdz plaukstas trešdaļas izmēram, no pagales līdz skala biezumam, no ķieģeļa līdz piezīmju blociņa svaram – tādas izmaiņas laika gaitā piedzīvojuši mobilie telefoni. Laiks iet, un viss mainās, taču ir dažas telefonu īpašības un funkcijas, kuras ir mūžīgas vērtības, un ir dažas, kuras par vērtībām kļuvušas laika gaitā. Iespēja piezvanīt? Infrasarkanais stars? Radio? Uzzini raksta turpinājumā!

 • Kādi AS "Berendsen Tekstila serviss" pakalpojumi var noderēt Jums?

  Foto: Bigstockphoto.com

  AS "Berendsen Tekstila serviss" ir "Berendsen" grupas uzņēmums, kura panākumu atslēga slēpjas individuālā pieejā katram klientam un plašā pakalpojumu klāstā. Uzņēmums piedāvā paklāju un citu piederumu nomu un servisu – plašu piedāvājumu un profesionālu apkalpošanu. Kādi pakalpojumi var būt noderīgi Jums?

 • Jaudīgi putekļu sūcēji – vai vēsture?

  Foto: Xnet.lv

  Putekļu sūcēji ir neatņemami palīgi mājās – ar tiem iespējams ātri un ērti atbrīvoties no putekļiem, dzīvnieku spalvām un citiem netīrumiem. Izvēloties putekļu sūcēju, svarīgi ņemt vērā dažādus parametrus, piemēram, energoefektivitātes klasi, barošanas veidu un ierīces komplektāciju. Viens no svarīgākajiem aspektiem ir putekļu sūcēja jauda, taču no 2017. gada 1. septembra tiks ražoti tikai tādi putekļu sūcēji, kuru jauda nepārsniedz 900 vatus. Kā tas ietekmēs mūsu ikdienu?

 • Kādas bērnu nometnes izvēlēties šovasar?

  Publicitātes foto

  Kā apvienot izglītojošas aktivitātes ar aizraujošu atpūtu? Bērnu nometnes ir lielisks veids, kā to īstenot un padarīt Jūsu bērna vasaru piedzīvojumiem bagātu un izglītojošu. Nometnēs bērni nostiprina iepriekš iegūtās svešvalodu zināšanas, apgūst jaunas prasmes un satiek jaunus draugus. Iepazīstieties ar šajā vasarā aktuālajām bērnu nometnēm un iespējām tām pieteikties!